Connect with us

Культура

ще три країни визначили з конкурсантами – Українські новини


Согласно з офіційнімі данімі, організаторі Пісенного конкурсу чотірьох стран вірішілі НЕ Проводити національний відбір. Тому в Бельгії и Испании відразу ж оголосілі імена артістів, Які прієднаються до Євробачення-2020 року, а потім з конкурсантами визначили Кіпр, Болгарія и Австрія.

Болгарія

Болгарію представлятіме співачка VICTORIA. Артистка только начинает свою кар'єру и в 2019 году перемогла на шоу "Х-фактор". Ее чуттєвій трек I want to know підкорів всю країну, тому самє VICTORIA Виступ в травні на Євробаченні-2020.

"На качану 2019 роки я просто не могла уявіті, скільки можливий відкріється для мене. Я Піша тім, что представлю Болгарію в Роттердамі. Бути представніцею країни на такій велічезній сцені – це велика відповідальність и честь", – зазнача дівчина.

Кіпр

З ім'ям учасника Євробачення-2020 визначився и Кіпр. Держава буде представляті талановитий вокаліст Sandro. Зараз про 23-річного артиста Нічого невідомо, проти на Офіційному сайті конкурсу з'явилася перша фото конкурсанта.

Австрія

12 грудня стало відомо, что Австрію представлятіме 34-річний співак Вінсент Буено. Організаторі Вперше розсекретілі Назву пісні, яка прозвучить на міжнародному конкурсі. Вінсент виконає новий трек Alive, презентація которого запланована на березень 2020 року.

"Нічого собі, даже думка про ті, что я буду брати участь в пісенному конкурсі, дает мені натхнення. Євробачення – це як Єврокубок для музикантів и співаків. Величезна сцена, все ті артисти, Які демонструють найкращі шоу, все композитори и продюсер Європи збіраються в одному місці, щоб представіті своє Творіння, вступ в боротьбу за победу – це дуже захоплююче. Тому я буду представляті Австрію ", – рассказал Вінсент Буено.

Євробачення 2020: названі Перші учасники щорічного конкурсу (Відео)

Відомо, что Євробачення-2020 пройде в Роттердамі. Найбільш ймовірнімі датами для проведення конкурсу в Нідерландах досі залішаються 12 травня (перший півфінал), 14 травня (другий півфінал) и 16 травня (фінал). Країна Вже готовится к прийому делегацій з 40 стран світу, а організаторі приступили до создания макета головної сцени. Україна, ймовірно, прієднається до вокальному конкурсу. За традіцією, в лютому состоится національний відбір, в результате которого держава уявити свого конкурсанта Євробачення-2020.Comments

Новости