Connect with us

Культура

Шедеври мистецтва, на Які Варто подивитись в 2020 году (Фото) – Українські новини


 • 1

  "Апостоли Петро и Павло" пензлем Ель Греко

  Ель Греко – один з найяскравішіх и орігінальніх художників. Грек за походження, ВІН Вивчай живопис в Италии в майстерні великого Тіціана. Від свого кумира ВІН навчився олійною техніці, такоже БУВ Натхнення художнімі прийомами італійського маньєрізму. Ель Греко віділявся среди своих колег орігінальністю драматично виразности стилю. У своих портретах ВІН пріділяв велику Рамус псіхологічній характерістіці. У Цій картині художник представляет два різніх типи людей. Зліва – апостол Петро, ​​Тричі заперечував Існування Христа. Его особа передает печаль и невпевненість, в тій годину як его жерсті ма ють відтінок покаяння и благання. Апостол Павло, Який, як відомо, спочатку БУВ ревнує гонителем християн, на картині проявляє духовний запал в утвердженні істини. Жерсті рук, что утворюють композіційній центр твору, вісловлюють діалог, Який об'єднує двох апостолів.

  Сивочолий Петро, ​​загорнутій в мантію золотого кольору, нахил голову в БІК. У лівій руці ВІН трімає свой символ – ключ до Царства Небесного. Павло міцно прітіскає ліву руку до відкритого тому на столі, права рука піднімається в жесті роз'яснення при погляді прямо на глядача. Св. Петро и Св. Павло з'являються в творчості Ель Греко безліч разів, и смороду зображені з вражаючою послідовністю. Петра художник всегда показує з сівім волоссями и бородою, и ВІН часто носити жовте вбрання поверх синьої тунікі. Павло всегда злегка лісуватій, з темним волоссями и бородою, в червоній мантії, одягненою на синю або зелену одяг.

 • 2

  "Каяття Марія Магдалина" Тіціана

  "Каяття Марія Магдалина" – це портрет святої Марії Магдалини Тіціана, что датується примерно Тисячі п'ятсот тридцять одна роком, з підпісом 'TITIANUS' на посудіні зліва. За сюжетом це жінка з розпуснім минулим, яка, согласно з Євангелієм (Луки 7, 36-50), прийшла в будинок Симона фарисея, щоб просити Ісуса про прощення. Це фігура, наповнена жіночністю, зображувана Тицианом з Використання густих, концентрованіх мазків и теплих тонів. Палітра підкреслює Неймовірні очі, просочені крісталічнімі сльозами. Дивовижний напісані мідні світле волосся, Які покрівають фігуру. Тема кається Марії Магдалини, что піднімає очі до неба, Набуль Великої популярності в Италии XVI століття среди арістократів, релігійніх діячів и багатого СЕРЕДНЯ класу. Відсутність одягу сімволізує відмову Магдалини від коштовно, золота и Мирський захоплень через віру в Христа. Кроме того, золоті волосся и в цілому фігура Магдалини відповідають стандартам краси епохи Відродження.

 • 3

  "Мадонна Літта" Леонардо да Вінчі

  Картина получила свою Назву від міланської дворянської сім'ї, в Колекції якої вона перебувала в течение більшої части XIX століття. У тисяча вісімсот шістьдесят-п'ять году російський цар Олександр II Придбай полотно для Ермітажу, де воно віставльили доніні. Ця робота зображує Мадонну, яка годує грудьми Немовля Христа. Зверніть увагу на Відсутність ореолів в Цій картині. Ряд полотен Леонардо демонструють Цю ж рису. Фігурі розташовані в темному інтер'єрі з двома арочними отворами, Які показують вид гірського ландшафту. Цікава деталь: в центрі картини, в лівій руці Христа, находится щіглік, Який є символом пристрастей Христових.

  Почуття радості материнства на картині "Мадонна Літта" особливо чудово зображено Завдяк багатство самого образу Марії – тут воно нашли своє зріле вираженість жіночої краси Леонардо. Ніжне, красиве лица Мадонни надає особливо духовність напівзакрітім очам и легкій усмішці. Композиція картини вражає своєю вражаючою чіткістю и досконалістю. Мадонна з немовлям булу Поширення мотивом в Християнсько містецтві в Середні століття и продовжувала існуваті в Епоха Відродження.

 • 4

  "Лютніст" Караваджо

  Картина булу написана на замовлення кардинала Франческо дель Монте, Який БУВ покровителем художнику. Караваджо зобразив молодого Чоловіка, захоплень Музик: его погляд сповнений натхнення, пальці чіпляються за струни. Фігура юнака в білій сорочці чітко віділяється на темному тлі. Різке бічне освітлення и падаючі тіні Надаються об'єктам практично відчутній ОБСЯГИ и вага. Об'єкти, розміщені на картині, свідчать про велику любов художника до навколишнього світу, его прагненні правдиво Відтворити природу, Передат матеріальне якість кожної деталі. На записники, что лежить перед героєм з лютень, напісані Початкові ноти популярного в XVI столітті Мадригал "Ти знаєш, що я люблю тебе".

  Любов як тема цієї роботи такоже позначена іншімі об'єктами. Например, потріскана лютня булу метафора любові, яка зазнає невдачі. На зорі творчості Караваджо часто надававши молодим людям жіночі РІСД, что, втім, Було характерно для італійського мистецтва кінця XVI століття. Цікаво, что музиканта з картини часто брали за дівчину, а композіцію називали "Лютністка".

 • 5

  "Дама в блакитну" Томас Гейнсборо

  Одна з кращих робіт художника – "Дама в блакитну" – Створена Гейнсборо в розквіті творчих сил. Фігура молодої жінки в відкрітій сукні з Прозоров білої тканини ніжно віділяється на темному тлі. Ее пудровие волосся покладені в Химерну зачіску. Великі кучері опускаються на похілі плечі. Свіжість молодого особини підкреслена напіввідкрітімі губами и мігдалевіднімі темними очима. Легким рухом правої руки вона прітрімує синій шовковий шарф. Сірі, блакитні, рожеві и білі тони тут и там посілені Яскрава штрихами, и допомагають Передат Елегантність и красу моделі.

  Смілівість Мальовнича прійомів Гейнсборо враз сучасніків. Так, Рейнольдс зазначилися "дивні плям и РІСД" на картинах Гейнсборо, "які Здаються швідше результатом віпадковості, чем свідомим наміром". Саме ця неакадемічна традиція є одним з Вищих досягнені Гейнсборо.

 • 6

  "Повернення блудного сина" Рембрандт Харменс ван Рейн

  Цей шедевр біблійного мистецтва знову підтверджує статус Рембрандта як одного з кращих художників всех часів и найбільшого з усіх старих майстрів в зображенні сцен Біблії. Картина "Повернення блудного сина", завершена художником в останні роки життя, зображує сцену з прітчі Євангелія від Луки 15: 11-32. За словами видатних мистецтвознавцем Кеннета Кларка, полотно входити в число найбільшіх картин усіх часів. За сюжетом батько, подібно патріарху, покладає руки на плечі віголеного кається и одягненого в зношені одягу сина. Его очі почти закриті. Акт вибачення становится благословенням почти сакраментального таїнства.

  Ця картина з граничною натхненності, Вільної від усіх анекдотичних аспектів, в Якій всі Рухи и Дії зайшла в глухий кут. Сцена занурюється в темряву, сходжу на тонель, з которого блідо сяють особини батька и его старшого сина. Їх червоні мантії Надаються Цій темряві світіння. Рембрандт Неодноразово писав картини на теми про блудного сина, но в Цій монументальній олійною Версії ВІН прийшов до свого найбільш хвілюючому і – Завдяк контрастированию старшого и молодшого (блудного) сина – псіхологічно найбільш складаний формулюванні.

 • 7

  "Танець" Анрі Матісса

  "Танець" – одна з найвідомішіх робіт Анрі Матісса – ода життя, радості, фізічного відмові и символ сучасного мистецтва. Характерна своєю простотою и енергією, ця художня вакханалія залиша незгладімій слід в містецтві XX століття. Танець БУВ написаний в розпал естетики фовізму и втілює емансіпацію традіційніх західніх мистецьких традіцій. Естетичний вибір Анрі Матісса для цієї картини віклікав Справжній скандал в художніх салонах 1910 року. Зухвала оголена натура и грубі відтінкі додали картині неординарний для того часу характер, Який в очах Деяк глядачів здавався варварськи.

  Матісс вікорістовував только три кольори для зображення цього танцю: синій, зелений и червоний. У відповідності з традіційнімі колірнімі асоціаціямі фовізму, ЦІ три відтінкі створюють Інтенсивний контраст. Однако метою Матісса Було не шокуваті аудіторію. Навпаки, ВІН прагнув об'єднати людей один з одним и з природою. Як сказав художник: "Ті, про что я мрію, – це збалансований, чисте и Спокійне мистецтво, Пожалуйста может избежать непріємностей або Розчарування".

 • Comments

  Новости