Connect with us

Культура

серіал Леонардо Ді Капріо Вийди на платформі Disney + – Українські новини


 • 1

  Есенціалізм, Грег МакКеон

  Ця книга про новий підхід до справ и обов'язків, Який Зроби ваше життя простіше, а вас – щаслівішімі.

  У сучасности мире кроме віртуальніх атак, Безперервна потоку робочих и особістом Проханов, ми Щодня стікаємося з Вибори: на Які з наших захоплень вітратіті годину, Якими проектами зайнятості, куди піті Вчитися …

  Як Изменить ритм життя, звільнітіся від Усього Зайве и найти свій шлях, розповідає письменник і бізнес-тренер Грег МакКеон. Его поради станут в нагоді всім, кому не вістачає годині на найважлівіше.

 • 2

  Будь Краще версією собі, Ден Вальдшмідт

  Будь-яка людина может стать видатних, чим би ВІН НЕ займався. Аджея важліво не ті, что ві робіте, а то, ким ви є. Такий Висновок Зробив Ден Уолдсміт, Який досліджував більше 1000 історій Звичайно людей, что досяглі успіху в бізнесі, науке, політіці и спорті. З'ясувалося, что всі смороду малі кілька спільніх рис, про Які й розповідає автор.

  Ця книга надіхне вас на Нові Досягнення в работе та будь-якіх других сферах життя. Ві дізнаєтеся, чому ви ще не там, де хочете буті, и як наповніті життя неймовірнімі можливий.

 • 3

  Важливі роки, Мег Джей

  Хтось назіває роки з двадцяти по тридцяти другий молодістю, хтось – качаном доросли життя. Доктор Мег Джей, клінічний психолог, стверджує, что це найважлівіше десятиліття в жітті людини.

  На ее мнение, в цею период Варто всерйоз задуматися про роботу, любові, фізічному та інтелектуальному розвитку. Розумна и конструктивна книга про роки, Які нельзя втрачають даремно.

  Вас чекають реальні історії з життя и свіжі наукові дослідження. А також спостереження психологів, соціологів, неврологів, економістів и топ-менеджеров, что займаються кадровою політікою.

 • 4

  Мріяти НЕ шкідліво, Барбара Шер

  Бестселер з 35-річним стажем про ті, як втілюваті мрії в життя. Ця легендарна книга поможет віявіті свои Сильні Сторони и пріховані таланти, а потім намітіті шлях до мети и здійсніті задумане.

  Барбара Шер впевнена: стати творцем власного життя легше, чем здається. Просто треба буті смілівішімі: мріяти, читати, делать. Книга Дійсно Гідна Захоплення (Не дарма вона Вийшла в 1979 году и до ціх пір популярна). Вона написана, щоб сделать вас переможця. Людиною, Який отрімує, что хочет.

 • 5

  Розвиток сили Волі, Уолтер Мішел

  Книга для тих, хто хоче навчітіся самоконтролю и дива господарем своєї долі.

  Відомій американський психолог Уолтер Мішел розповідає, як розвинута силу Волі и застосовуваті ее, стікаючісь з повсякденного викликом: необхідністю скинути зайве Вагу, відмовітіся від куріння, підготуватіся до звільнення и іншімі важлівімі проблемами.

 • 6

  Майндсайт, Деніел Сігел

  Много людей страждають від "ментальних пасток": нав'язлівіх станів, коливання настрою, трівожності, непріємніх спогадів. Як позбутіся від цих проблем и дива щасливою ЛЮДИНОЮ?

  Психіатр Деніел Сігел розповідає про важліве навики, яка могла б вплінуті на краще ваше життя. Цей навик – здатність фокусуватіся на своєму внутрішньому мире и абстрагуватіся від "автопілота" – укоріненіх ірраціональніх звичок. Реальні історії з книги доводять: ми в силах змінюваті собі, свій мозок и своє життя.

 • 7

  Пам'ять НЕ зраджує, Анхельс Наварро

  Нейробіологі стверджують, что НЕ буває доброю чи поганою, короткою або довгої пам'яті. Є пам'ять добро або погано тренована. "Поліпшіті пам'ять НЕ только можливо, це ще й цікаво", – говорити психолог Анхельс Наварро. Ві Погода з ЦІМ тверджень, коли побачим захоплюючі праворуч, щоб Тренування мозком з цієї книги.

  Віконуючі їх, ви будете не только тренуваті пам'ять, но и розвіваті інші когнітівні здібності, в число якіх входять Рамус и мислення.

 • 8

  Джерела енергії, Деніел Брауні

  Ця книга поможет позбутіся від перевтомі и стрес. Автор, експерт по продуктівності, розповідає, як залішатіся енергійнім течение 15-19 годин неспання и не відчуваті почуття втому.

  Робочі дні больше не здадуться вам Занадто важка и Завантаження, а вечори ви будете Досить активні, щоб зайнятості особістом цілямі. Книга для всіх, хто хоче встігаті более на работе и знаходіті годину на сім'ю, відпочинок и Захоплення.

 • 9

  Легкий способ перестаті відкладаті справи на потім, Нейл Фіоре

  Ця книга буде корисна всім, хто Постійно відкладає СКЛАДНІ и непріємні заняття, а потім намагається сделать Неможливо за один день. Відомій психолог Нейл Фьорк позбавляє своих КЛІЄНТІВ від прокрастінації вісь вже 30 років; и ВІН считает, что Схильність відкладаті справи на потім – симптом більш Глибинне явіщ, а самє: Втрата мотівації и перфекціонізму.

  Рекомендації з книги навчаюсь продуктівності людей, якіх лякає одна лишь думка про ті, щоб почату будинку ремонт або Завершити робочий проект.

 • 10

  Ніколи НЕ їжте поодінці, Кейт Феррацці

  Автора цієї книги журнал Forbes назвав "одним з найбільш Товариський людей в мире". І НЕ дарма: Кейт Ферраціі – нетворкера № 1. ВІН, як ніхто Інший, знає, что найважлівішій навик в бізнесі (і не тільки) – вміння будуваті отношения.

  Кейт стверджує: "Зрозуміло, создание розгалуженої мережі зв'язків – Це не єдина річ, яка потрібна для успіху, но если ви будуєте свою кар'єру і життя з підтрімкою друзів и знайомиться, то це незаперечно перевага". Книга рекомендується до прочитання всім, хто хоче Відкрито и щиро спілкуватися з людьми, вибудовуючи при цьом мережа корисних контактів.

 • Comments

  Новости