Connect with us

Культура

Сергій Бабкін випустив кліп на нову пісню (Відео) – Українські новини


Сергій Бабкін презентував кліп на літній денс-сингл «Бомба-ракета». Прем’єра ролика відбулася сьогодні, 20 серпня, на YouTube-каналі артиста.

Режисером кліпу виступив Артем Вусик – актор, режисер і колега артистів в театрі «Прекрасні квіти». Акторами масових сцен стали харківські театральні актори. А запам’ятовується танець на даху віддалено поставив хореограф-постановник Василь Козар.

«Наш відеокліп – це маленька і дуже яскраве життя« її »- ракети і« його »- бомби. Це шлях двох людей, який вони проходять разом через різні події, вчаться, надихають і відкриваються один одному. Ми знімали пригоди наших героїв 4 дня, і зараз точно можемо сказати, що це були найскладніші зйомки відео за весь наш творчий період. » – розповів Сергій.

Гарну, по-дитячому наївну історію знімали протягом 4-х днів на самих різних локаціях Харкова і області: від Кицівський пустелі до Харківського планетарію.

«Шуміла ліщіна»: Оксана Муха презентувала дебютний кліп до Дня Незалежності (Відео)

«Бомба-ракета» – це суцільне відеопріключеніе, де два головних однойменних персонажа за день проживають маленьке життя: вони несамовито веселяться, катаються на мерседесі 1931, танцюють і проходять різні випробування, що випадають закоханим.

джерело

Comments

Новости