Connect with us

Культура

Селена Гомес и Девід Генрі готують перезавантаження серіалу "Чарівнікі з Вейверлі Плейс" (Фото) – Українські новини


Новини культури:"Чарівнікі з Вейверлі Плейс" оповідають про ті, як три чарівника-підлітка – Джастін, Алекс и Макс – поєднують Звичайне життя з навчання магії.

После новини про ті, что студія Disney перезніме "Класний мюзикл", Селена Гомес и Девід Генрі зібраліся вдіхнуті нове життя в колись Популярний підлітковий серіал "Чарівнікі з Вейверлі Плейс".

Серіал виходом на каналі Disney з 2007 по 2012 рік. З тих пір підрослі НЕ только колішні фанати, а й Самі зірки шоу. Однако цею факт навряд чи стане перешкоду для 27-річної Селен Гомес и 30-річного Девіда Генрі. В інтерв'ю ET Live актор сообщил, что смороду з колег Вже обдумують Майбутній перезапуск:

Це поки неофіційно, но ми з селеном весь час Обговорюємо Ідеї для ребута.

Головна інтрига шоу в ІНШОМУ: после Досягнення 18 років лишь один з героїв Збереже надпріродні здібності.

"Бетвумен": Вийшов новий тизер серіалу за коміксамі DC (Відео)

Парою Ідей для перезапуску Генрі поділівся з журналістамі.

Серіал Закінчився, один з них остался магом. Ми Хочемо перенести глядачів на кілька років вперед после подій фіналу и помістіті героїв в гірші умови, в якіх смороду коли-небудь опіняліся. Алекс стані модельєром, у Джастіна з'явиться сім'я, Макс стані власником магазину. Смороду будут роз'єднані, но возз'єднаються по ходу сюжету, – рассказал Девід.

Шанувальник НЕ Варто радіти завчасно, оскількі інформацію поки НЕ коментував керівництво Опис Disney.

джерелоComments

Новости