Connect with us

Культура

Сценаристи назвали улюблене сцену фінального сезону "Пекельна кухня престолів" (Відео) – Українські новини


Новини культури:Шоураннер назвали сцену, яка, на їхню мнение, вдалася на славу. Прімітно, что працювала над нею інші люди.

Не так давно Девід Беніофф и Дену Вайсс довелося поясніті, Яким чином в кадрі одного з епізодів "Ігри престолів" оказался кавовий стаканчик з Starbucks.

В інтерв'ю Star Channel сценарист признал своєї улюбленої сценою момент присвяти Брієнном Тарт в Серії "Лицар Семи Королівств".

Брієнна всегда булу одним з наших Улюблених персонажів. Момент ее посвячення в лицарі Джеймі Ланністера просто пріголомшлівій. Чого только варта особа Гвендолін Крісті. Я переглядалось Цю сцену, мабуть, 400 разів, и жодних разу вона НЕ залиша мене байдужим. Я даже немного розплакався, так что я люблю цею момент, – зізнався Бениофф.

Забавно, но написавши цею епізод Брайан Когман, а поставивши Девід Наттер. Для Когмана "Лицар Семи Королівств" був одінадцятою за рахунками створеної ним серією для "Ігри престолів". В інтерв'ю сценарист зазначилися, что Хотів віддаті Бриенне належно.

Уілл Поултер зіграє головну роль в багатосерійному пріквелі "Володаря кілець"

Ми Хотіли здівуваті публіку. Це булу НЕ вісокопарна церемонія на скелі во время заходу, и даже герої в тому залі спочатку прийнять всі за жарт. Однако смороду Швидко зрозумілі, что все серйозно, что відбувався монументальний момент, повний вітонченості і краси среди кошмару. Назва Серії відсілає глядачів як до Бриенне, так и до Джеймі, – рассказал Когман.

Для самой Гвендолін Крісті ця сцена такоже є найулюбленішою:

Для нас обох це Було дуже емоційно, отріматі ті, про что вона так мріяла, – Визнання.

джерело

Comments

Новости