Connect with us

Культура

Сценарій "Ігри престолів" пояснивши одну з найгарячішіх сцен последнего сезону (Відео)


Новини культури:Тепер ми знаємо, що ж так розгнівало Дейенеріс Таргаріен.

Фані "Ігри престолів" продолжают вівчаті опублікованій Ранее сценарій 8 сезону, фінал которого віклікав Вкрай неоднозначні ОЦІНКИ глядачів. Як пам & # 039; ятається, Незабаром после Завершення серіалу, в мережі даже з & # 039; явилася петіція Із Заклик перезняті его з Компетентними сценаристами.

Так найуважнішім шанувальник саги удалось відшукаті Пояснення однієї з найдівнішіх сцен фіналу – Раптового гніву Дейенеріс Таргаріен и ее рішенням джечь Королівську Гавань, незважаючі на ті, Що місто Вже БУВ Захоплення ее солдатами. Як пише Mirror, всьому виною ставши нюанс, Який, схоже, віслізнув від уваги глядачів.

Як наголошується в сценарії, літаючі на драконі над Захоплення містом, Дейенеріс дивуватися на "Зовнішні стіні тронного залу, побудованого ее предками". На них Мати драконів и Ранее бачіть прапори будинку Ланністеров и спріймає це як "символ Всього, что у неї Відібрали". Це ее кідає ее в лють и вона велить дракону зніщіті фортецю.

У Мережі з & # 039; явився фінальній трейлер фільму "Зоряні Війни: Сходження Скайуокера"

Слухаючісь Дейенеріс, дракон знищує на своєму шляху будинки и цілі квартали Королівської Гавані. Разом з ними – сотні жителей міста. Прімітно, что после Вихід епізоду на екрани много глядачів порахувалі гнів Матері драконів необгрунтованою, что лишь посил Загальну оцінку заключний сезону "Пекельна кухня престолів".

Нагадаємо, после того, як серіал каналу HBO "Гра престолів" в черговий раз номінувалі в різніх категоріях на премию "Еммі", сценаристам довелося опублікуваті в мережі сценарій 8 сезону. Такі правила премії. Тоді ж фани саги нашвідку Вівче его и розчаруваліся в фіналі ще более.

джерело

Comments

Новости