Connect with us

Культура

Сценарій фільму "Одного разу в Голлівуді" Визнання Кращим в цьом году – Українські новини


Новини культури:У Голлівуді стартувала церемонія вручення кінопремії "Золотий глобус".

На сцені готелю "Beverly Hilton" в Голлівуді стартувала 77 церемонія вручення кінопремії Голлівудської асоціації іноземної преси "Золотий глобус".

Про це сообщает власний кореспондент Укрінформу.

Ведучий церемонії – британський актор Рік Джервейс.

Премія вручається в 25 номінаціях, причому 14 з них визначаються кращих у сфері кіно, інші 11 – на телевізійному екрані.

За кількістю кінономінацій лідірує "Шлюбна історія" Ноя Баумбаха, вісунута в шести категоріях. За п'ять номінацій у фільмів "Ірландець" Мартіна Скорсезе і "Одного разу в Голлівуді" Квентіна Тарантіно. Що стосується телесеріалів, то решта тут випередив "Чорнобиль", "Корона" та "неймовірне", у якіх по Чотири номінації.

Кінопремія «Золотий глобус» вважається однією з найпрестижніших в сфері кіно і телебачення, в тій же година у неї свои Особливості в плане организации. Например, На Відміну Від «Оскара», нагороди отримуються такоже и серіали.

Кроме того, можна Сказати, что «Золотий глобус» відкріває сезон и задає напрямки для других кінопремій и міжнародніх конкурсів.

Традіційно премія «Золотий глобус» прісуджується з 1942 року за результатами голосувань акредитований при Голлівуді іноземних Журналістів.

джерело

Comments

Новости