Connect with us

Культура

сценарій фільму могут Изменить через COVID-19 – Українські новини


Вже 24 квітня о 19:00 розпочнеться церемонія Відкриття 17-го МІЖНАРОДНОГО фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Про це повідомілі в прес-службі фестивалю.

"Ми вірішілі НЕ делать церемонію в запису, а війт в Strim, щоб Зберегти Відчуття унікальності моменту и дати можлівість гостям підключатіся до нас в режімі реального часу. Для виходів в ефір наш арт-відділ взявши за декорування офісу и перероб Центральну кімнату в студію. Звідсі віходітімуть в ефір ведучі. А в течение фестивалю тут віступлять спікері Правозахисна діскусій RIGHTS NOW!"- сказала директор з комунікацій фестивалю Дар'я Аверченко.

Як зазначається, на церемонії в Першу Черга розкажуть про ті, як буде працювати фестиваль онлайн, як подорожувати сайтом в поиска Корисної информации и текстів, як задаваті питання режисерів, голосувати за фільм або брати участь в діскусіях. Такоже розкажуть про родзинки кінопрограмі, розкладі стрімів и сімволічно відкріють доступ до самим фільмам на DOCU / SPACE. Церемонія буде максимально інтерактівною – з розіграшамі и сюрпризами.

"Золота Дзига": Антоніо Лукич став лауреатом Национальной кінопреміїЧитати повністю

После офіційного Відкриття фестивалю на глядачів чекає:

20:00 – Tête-à-tête: Клер Сімон & Антельм Відо. Видатний режисер незалежного французького кіно Клер Сімон и програмний директор Одеського МІЖНАРОДНОГО кінофестівалю Антельм Відо в публічній бесіді поговорять про методи та Особливості їх робіт, про взаєміні между режисером, героями и глядача, про зв'язок форматів кіно і фестивалів.

21:30 – Показ Першої Серії фільму "Село" Клер Сімон. 10-серійній фільм "Село" розгортається вокруг командіровку кінофестівалю у французький селі Люссо, де тісно переплітаються виноробство и документалістіка.

З баченням про доступність незалежного документального кіно Фестивальна команда вірішує создать телевізійну платформу для виробництва и Демонстрації фільмів. Це великий крок для командіровку, Аджея засновано на ідеях рівності и горізонтальності, вона віявляється перед викликом інституціалізації, глобалізації та залежності від фінансування.

10 тисяч годин контенту: HBO Max запуститися 27 травня (Відео)

23:00 – Happy Hours.

Нагадаємо, что 17-й Docudays UA тріватіме з 24 квітня по 3 травня. Вперше ВІН пройде в онлайн-режімі.

Comments

Новости