Connect with us

Спорт

САП направила до суду позов проти нардепа, який не задекларував 88 млн ₴

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) направила до суду позов проти представника підозрюваних у недекларуванні 88 млн грн.

Про це повідомила прес-служба САП Telegram, передає Укрінформ.

«2 серпня 2022 року прокурор САП направив до суду обвинувачувальний акт щодо народного депутата України VIII та IX скликань, який обвинувачується в умисному внесенні суб’єктом повідомлення неправдивих відомостей у заяву уповноваженої особи. . виконують функції держави або місцевого самоврядування», – повідомили у відомстві.

Під час досудового розслідування, яке проводили детективи НАБУ, було встановлено, що у заяві, поданій за 2020 рік, народний депутат не вказавши інформацію про житловий будинок, земельну ділянку в Київській області та офіс, якими він користується, а також майно та доходи, якими володіє власником, яким є особа, з якою він пов’язаний спільною життям, має взаємні права та обов’язки.

Зокрема, йдеться про 13 незадекларованих квартир у столиці, вісім паркомісць, два будинки в елітному котеджному містечку Київської області загальною площею понад 2 тис. кв.м, 27 земельних ділянок загальною площею орієнтовно 115 га в Київській області, нежитлова нерухомість, офісні приміщення, два автомобілі, частка у ряді суб’єктів господарювання, дохід від продаж нерухомого майна.

«Загалом пан народний депутат сховав майно на суму майже 88 млн грн, що перевищує понад 4 тис. грн. прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Дія нардепа кваліфікована за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 366-2 Кримінального кодексу України (із змінами, внесеними згідно із Законом України від 12.04.2020 № 1074-ХІ)», – йдеться у повідомленні. читає.

Наразі обвинувачувальний акт направлено до Вищого антикоррупційного суду для розгляду по суті.

Як повідомляв Укрінформ, 22 листопада 2021 року правоохоронці повідомили народного обранця про підозрення у недостовірному декларуванні доходів за 2020 рік.

Comments

Новости