Connect with us

Культура

Самі атмосферні мультфільми, Які Варто подивитись всією сім'єю на Різдво 2020 (Відео) – Українські новини


Як можна не любити цею Унікальний годину, коли вдома собирается за одним столом вся родина, новорічна ялинка горить вогник, а будинок Наповнення подарунки, любов'ю и турботою.

Щоб Повністю відчуті різдвяну атмосферу, ми Радимо вам провести затішні вечори за Перегляд святкових мультфільмів и занурітіся в атмосферу казки и діва. Редакція LifeStyle 24 підготувала для вас дуже цікаві и захоплюючі мультфільми, Які подарують вам гарний настрій.

"Грінч" (The Grinch) (2018)

Головний герой Грінч живе якнайдалі від людей, на вісокій горі в печері, разом зі Своїм вірнім псом Максом. Грінч не любити людей, тому таке самітніцтво Йому Ідеально Підходить. До того ж, собака Виконує всі его побажання, служити и лакеєм, и Єдиним другом.

Грінч ненавидить шкірного жителя маленького Містечка, Аджея Ранее всі глузувалі через его зовнішності. І ось зелений монстрик уходит на відчайдушній вчинок – ВІН хоче вкрасти у всех жителей Різдво. Для городян це свято – Одне з найважлівішіх в году, его чекають 12 місяців и ретельно готуються. Если ж Грінч вдасть лиха затія, для Містечка все обернеться Справжня трагедією.

"Петсон и Фіндус 2. Краще на Світлі Різдво" (Pettson and Findus The Best Christmas Ever Movies) (2016)

Дідусь Петсон пообіцяв своєму улюбленого кота Фіндусом краще в мире Різдво, но в процесі підготовкі Щось пішло не було за планом. Спочатку поїхаті в ліс за Ялинка Завада сильна Заметіль. На Наступний день Петсон и Фіндус таки вірушілі в дорогу, но дідусь сильно забивши ногу.

Різдво 2020: Головні різдвяні молитви на щастя й удачу

Кот Фіндус намагається помочь дідусеві одужаті, но війт з дому за Ялинка або хоча б в магазин за продуктами ВІН НЕ может. Чи вдастся коту влаштуваті для Петсона сюрприз и Які ще несподіванкі їх чекають – Дивіться в мультфільмі.

"Льодовиковий период: Гігантська Різдво" (Ice Age: A Mammoth Christmas) (2011)

Герой "Льодовиковий періоду" – мамонт Менні – вікочує Різдвяний камінь (сімейну реліквію мамонтів), щоб Показати его життя без дочці персики. Альо вісь біда – незграбних лінівець Сід цею камінь пошкоджує. Менні Переконаний: КОЖЕН, хто хоч немного зіпсує реліквію, попал до чорного списку Санта-Клауса и не получит подарунки на Різдво.

Тому Сід вірушає на Північний полюс, щоб вібачітіся перед Санта. Слідом за ним ідуть усі його друзі. На шляху Мандрівники Випадкове руйнують майстерню Санта-Клауса. Тепер всім героям придется Врятувати Різдво для цілого світу.

Щіросердечні вітання з Різдвом 2020: найтепліші слова для рідних

"Секретна служба Санта-Клауса" (Arthur Christmas) (2011)

Мультфільм "Секретна служба Санта-Клауса" покаже глядач світ захоплюючіх пригод Санта-Клауса и его молодшого сина Артура. У Санті и его командіровку трап непріємна історія: одна дівчинка, яка весь рік вела себе добре, що не получила подарунок під ялинку. Санта в розпачі – ВІН НЕ розуміє, як ельфів могли допустіті таку помилки.

Виправити сітуацію вірішує Артур, Який працює в поштовий відділенні. Хоробрий хлопчик вірішується на небезпечні пригоди заради справедлівості.

"Ніко: Шлях до зірок" (The Flight Before Christmas) (2008)

Ніко – це маленький Північний олень, Який Ніколи НЕ бачив свого батька. Йому лишь відомо, что тато працює в різдвяній упряжі Санті. Всі, кому Ніко про це розповідає – НЕ вірять.

Ніко теж Мріє працювати в упряжі и розвозіті подарунки дітям І дорослим. ВІН тікає з дому, щоб навчітіся у Білки Джуліуса літаті. Випадкове смороду дізнаються, что Санте грозит Небезпека. Тому Ніко з лісовімі друзями відправляється на Пошуки свого батька.

"Полярний експрес" (2004)

Мультфільм "Полярний експрес" розповідає про маленького хлопчика, Який не вірить в чудеса І, зокрема, в Санта-Клауса. Одного разу, напередодні Різдва, ВІН отрімує унікальну можлівість вірушіті на Північний полюс, щоб особисто переконатіся в існуванні Санті.

Прокінувшісь Вночі від чудової звуків, хлопчик вібігає на вулицю и бачіть дивовижна картина: прямо біля будинку стоит чарівний поїзд, кондуктор которого сообщает Йому, что поїзд прямує на Північний полюс. Саме там всі пасажири зможуть Побачити Санта-Клауса. Без коливання головний герой вірушає в цікаву подорож, де его чекають безліч неймовірних пригод.

"Барбі и Лускунчик" (Barbie in the Nutcracker) (2001)

Мультфільм "Барбі и Лускунчик" Знято за однойменною казкою "Лускунчик", якові написавши Ернст Теодор Амадей Гофман.

Найбільш касовий мультфільм в історії: "Холодне серце 2" здобуло грандіозній успіх

За сюжетом Клара отрімує в подарунок від своєї улюбленої тіткі маленького дерев'яного чоловічка в гвардійській форме. Основне завдання Лускунчик – бий горіхи. Однако тітка немного спантелічіла Клару, повідомівші, что Всередині дерев'яного чоловічка б'ється серце справжнього принца. Тому коли годинник пробив Північ, в будинку начали відбуватіся чудеса.

З кріхітної норки в кімнаті з'явився злісній Мішачій Король и его солдати. Тільки Лускунчик знав про небезпеки, что насувається. Тому ВІН ожіває, щоб захістіті Клару. Однако Мішачій Король Вже встіг накласти на дівчинку закляттями: Відтепер вона буде такою ж маленькою, як и ее Іграшковий Лускунчик. Тепер Їм Обом придется відправітіся у фантастично подорож, щоб зруйнуватися чари Мішачого Короля.

Comments

Новости