Connect with us

Культура

SAG Awards 2020: Хоакін Фенікс Присвятої победу померлому колезі


Новини культури:Свою победу зірка Трилер Присвятої померлому актору Хіту Леджеру.

Гільдія кіноакторів США нагородили своих лауреатів напередодні, 19 січня. Так, в черговий раз номінованій на черговий премию Хоакін Фенікс ставши переможцями в категорії "Краща чоловіча роль".

Традіційно после Отримання статуетки актор Вийшов на сцену, щоб віголосіті промова. Во время Подякою ВІН Згадаю и своих конкурентів, Які претендувалі на победу в Цій номінації. Зокрема, Леонардо Ді Капріо.

Я всегда конкурував з двома хлопцями и ми стабільно програвалі одному и тому ж пацану … Жоден актор Ніколи НЕ називається его ім & # 039; я, тому что ВІН БУВ Занадто крутий. Альо КОЖЕН помічник режисера всегда шепотів: "Це Леонардо". Леонардо, ти Вже более 25 років надихає мене и багатьох других людей, – сказавши Хоакін на адресу Ді Капріо.

Зірка "Джокера» не забув и померлого актора Хіта Леджера, Який колись зіграв роль антагоніста Бетмена І, за словами Фенікса, ВНІС чималий внесок в образ ліходія на екрані. Нагадаємо, в 2008 году Вийшов фільм "Темний лицар", в якому Хіт Леджер зіграв відомого ліходія.

SAG Awards 2020 назвала своих лауреатів

"Я стою тут, спіраючісь на Досягнення мого улюбленого актора, Хіта Леджера. Спасибі. І гарного вам вечора", – так Фенікс завершивши свою Промова на SAG Awards 2020.

джерело

Comments

Новости