Connect with us

Новини Вінниці

Розміновував території Київщини, Харківщини та Чорнобиля: Історія вибухотехніка з Вінниччини


Очима бомботехніка Ігоря Підлісного з Вінниці побачили сотні зруйнованих війною доль, а його руки буквально врятували сотні життів від залишеної ворогом вибухівки.

«Подробиці» розповіли історію чоловічої служби.

Ігор Підлісний за фахом військовий інженер і має значний практичний досвід роботи з вибухівкою. З саперною справою знайомий ще з навчання у військово-інженерному університеті.

Разом із колегами поліцейський одним із перших розмінував окуповані території Київської області та повернув безпеку та мирне життя жителям Бучі, Гостомеля, Бородянки, Макарова та Ірпеня. Вибухотехнік знешкодив небезпечні предмети, залишені ворогом на території Чорнобиля та Харківської області.

На Харківщині ворог також закопував боєприпаси в могили на кладовищах.

«Я знав, що буду робити і що вирішуватиму. Я знайшов себе в цій роботі, в цьому ремеслі», – каже Ігор Підлісний.

Як повідомлялося, у Вінниці нагороду від міністра отримав вибухотехнік, підполковник вибухотехніки Ігор Підлісний, який повернув безпеку та спокій мешканцям Бучі, Гостомеля, Бородянки, Макарова та Ірпеня. Внутрішні справи.

Новини у зручному форматі на нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.infoПідпишіться на Вінниця.info в Telegram

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/rozminovuvav-terytoriyi-kyyivshchyny-kharkivshchyny-ta-chornobylya-istoriya-vybukhotekhnika-z-vinnychchyny.html

Comments

Новости