Connect with us

Новости региона

Росія постачатиме “Талібану” нафтопродукти, газ та пшеницю ᐉ Народна ПравдаУгруповання “Талібан” підписало попередню угоду з Росією про постачання бензину, дизельного палива, газу та пшениці до Афганістану.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на Reuters.

В.о. міністра торгівлі та промисловості Афганістану Хаджі Нуруддін Азізі заявивши, що міністерство працює над диверсифікацією своїх торгових партнерів, і що Росія запропонувала адміністрації “Талібану” знижку на рівні середніх світових цін на сировинні товари.

Цей крок – перша відома велика міжнародна економічна угода, укладена талібами з моменту їх повернення до влади понад рік тому, може допомогти послабити ізоляцію руху ісламізму, яка фактично відрізала його від світової банківської системи.

Жодна країна офіційно не визнає групування, яке протягом 20 років вело повстанську боротьбу проти західних сил та їх місцевих афганських союзників, перш ніж захопила Кабул після виведення американських військ.

Азізі сказавши, що угода передбачає постачання Росією близько одного мільёна тонн бензину, одного мільёна тонн дизельного палива, 500 тисяч тонн зрідженого нафтового газу (СНД) та двох мільйонів тонн пшениці щорічно.

Нагадаємо, 15 серпня 2021 року талібі оголосили про встановлення контролю за всією територією Афганістану. 31 серпня США оголосили про завершення виведення своїх військ з Афганістану. Президент США Джо Байден вирішив не продовжувати операцію з евакуації людей, виходячи із рекомендацій американських військових.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник

Comments

Новости