(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id=id; js.src=»//connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v2.6″; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); } (document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

З початку війни РФ проти України зафіксовані атаки російських хакерів проти урядів, аналітичних центрів та підприємств 42 країн-союзників України.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на прес-службу Microsoft.

«З початку війни атаки російських хакерів були успішні у 29% випадків», — заявив президент Microsoft Бред Сміт.

Майже дві третини цілей кібершпигунства стосувалися членів НАТО. Сполучені Штати були головною метою, на іншому місці опинилась Польща, головний канал військової допомоги, що надходити в Україну. Також за останні місяці Данія, Норвегія, Фінляндія, Швеція та Туреччина випробували на собі численні напади російських хакерів.

Винятком є ​​Естонія, де Microsoft з 24 лютого не виявила жодної російської кібератаки. У компанії вважають, що Естонія впровадила Хмарні обчислення, де зловмисників легше виявити.

У Microsoft також підкреслили, що кіберзахист України виявився сильнішим у цілому, ніж можливості Росії. Кіберзлочинці з РФ виявляють обережність, щоб не випустити руйнівні вируси, що знищують дані, за межі України, як це сталося з вирусом NotPetya у 2017 році.

Україна також подала приклад у галузі захисту даних завдяки тому, що перейшла від локального зберігання своїх даних на серверах до поширення цих даних у хмарних сервісах, розміщених у центрах обробки даних по всій Європі.

Раніше в СБУ повідомили, що у ніч повномасштабного вторгнення РФ ворог хотів знищити всю кіберзахист України. Зазначається, що було нейтралізовано понад 120 потужних кібератак на ресурси органів державної влади та військового управління.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

The post Російські хакери здійснили кібератаки проти 42 країн: хто потерпів найбільше appeared first on Народна Правда.Источник

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.