Connect with us

Культура

Роберт Дауні-молодший поділівся старим знімком зі зйомок "Дулиттла" (Фото)


Новини культури:9 січня в Україні відбулася прем & # 039; єра фільму "Дивовижна подорож доктора Дуліттл".

Актор Роберт Дауні-молодший поділівся в своєму Instagram-акаунті кадром з фільму, на якому его персонаж Виглядає НЕ як прагнем вілікуваті всех звіряток в окрузі лікар, а швідше схожий на міського божевільного.

Втім, в результате віявляється, что дивний образ Дулиттла пов & # 039; язаний з его душевних переживань. После загібелі Дружини талановитий доктор ВІВ самотній способ життя в своєму маєтку, в тому чіслі нехтуючі и гігієною. Так что маленький Томмі (Гаррі Коллетт), Який прібіг до персонажу Дауні-молодшого после того, як захотів Врятувати поранену во время полювання білку, застав его в оточенні максімальної антісанітарії.

Альо любов до тварин виявило сільнішою Спрага саморуйнування, так что добрий доктор убрався в медичний костюм, а щоб довга сплутана борода НЕ заважала Йому во время операции, заплів ее в дикого виду косу. Що ж, білку на ім & # 039; я Кевін, Безумовно, пощастило – вона виявило в руках людини, яка хоч и переживши велике горе, но НЕ забув про Співчуття.

У детектива "Дістаті ножі" буде продовження

Так, цею кадр з фільму Виглядає безглуздо и безглуздо, но, судячі з відгуків зарубіжніх фанатів, ЦІ слова відмінно характеризують картину в цілому. "Дуліттл" з тріском провалився в домашньому прокаті, и тепер вся надія только на збори в других странах. Правда, сам Роберт, незважаючі на масу критики и фінансові Втрата, схоже, дуже повеселівся, Граючись дивного лікаря.

джерелоComments

Новости