Connect with us

Культура

режисер "Джона УІКа" поділівся новімі деталями сюжету серіалу – Українські новини


Серіал CBS "Крутий Уокер" з Чаком Норрісом у головній роли Вихід на екрани в течение восьми сезонів и користувався Величезне популярністю. Справжня фішкою шоу стала регулярна Демонстрація бойовий мистецтв, а такоже сильна моральна сторона. Чи не дивно, что почти через два десятиліття после Завершення серіалу его вірішено Було запустіті знову, відправівші головного героя на Пошуки Нових пригод.

Робот над проектом решил зайнятості The CW, а на роль знаменитого рейнджера запросили Джареда Падалекі, Який Довгі роки співпрацював з телеканалом, знімаючісь у серіалі про міслівців за нечистю "надприродного".

Напередодні актор поділівся в Twitter публікацією з офіційного профілю "Уокера", и фанати Нарешті дізналіся, коли ж шоу Вийди на екрани.

Кроме Падалекі в "Уокере" з'являться Ліндсі Морган ( "Сотня"), яка зіграє напарницю рейнджера, и Кіган Аллен ( "Милі ошуканкі") в роли его молодшого брата, а Мітч Піледжі втіліть образ батька Корделла.

У третьому "Людину-павука" з'явиться антагоніст, и це буде жінка

Як свідчіть офіційна описание шоу, Корделл Уокер повернеться в рідний ОСТІН через два роки роботи під прикриття, но виявило, что справ Попереду ще Чимаев. Рейнджер буде стежіті за порядком разом з напарницею Міккі (Морган), а заодно и розслідуваті підозрілі обставинних смерти своєї дружини.

Останні роки стали часом справжнього розквіту Перезавантаження, но НЕ всі з них Виходять вдалині. Правда, з Огляду на потужній фанатську підтрімку Падалекі и більш Глибоке Занурення в давно Знай Історію, "Уокер" цілком может стать хітом The CW.Comments

Новости