Connect with us

Культура

Режисер Кері Фукунага НЕ хоче переробляті новий фільм про Джеймса Бонда – Українські новини


Новини культури:Директор фестивалю не хоче Проводити его в онлайн-форматі.

Незважаючі на Скасування Каннському кінофестівалю, Який повинен БУВ пройти в травні, а такоже погіршення ситуации з коронавірусів у Франції, Захід НЕ буде переходіті в онлайн-формат.

Про це рассказал директор Каннському фестивалю Тьєррі Фремо, пише Variety.

На его мнение, фестиваль повинен обов'язково проходити в традіційному виде.

"Це душа, історія и секрет ефектівності Канн, так что ця модель не буде працювати. Що таке Діджітал-фестиваль? Онлайн-конкурс? Ми повінні почату з опитування правовласніків, чи згодні смороду на це", – заявивши Фремо.

Канни зараз продолжают відбір фільмів в програми цього року. Представник дистриб'юторів говорять, что фестиваль Розглядає можлівість проведення всех запланованіх ЗАХОДІВ на стику червня та липня.

"Каннські леви-2020" скасовано у зв'язку з коронавірусів

"Режисер роблять свои фільми для великого екранах и щоб ділітіся ними з іншімі на таких заходах, як фестивалі, а не для того, щоб їх роботи Дивувалися на iPhone. Фільми Уеса Андерсона або Пола Верховена на комп'ютері? Перегляд "Кращий Стрілка – 2" або "Душі" Pixar десь ще, кроме кінотеатру? Вихід ціх фільмів БУВ відкладеній заради показу на великому екрані, так чому ми повінні хотіті Показати їх Ранее, на цифровому пристрої?", – Додав Фремо.

джерело

Comments

Новости