Connect with us

Культура

Рейчел Вайс виконає головні ролі в рімейку «Пов’язаних на смерть» – Українські новини


Рейчел Вайс виконає головну роль і виступить продюсером нового серіалу Amazon. Основою для нього стане психологічний трилер Девіда Кроненберга «Пов’язані на смерть».

Видання Variety повідомляє, що Вайс є і автором ідеї про перетворення фільму в телесеріал. Виробництвом серіалу займеться Amazon Studios спільно з компанією Annapurna Television. Сценаристом і продюсером серіалу стане Еліс Берч ( «Нормальні люди»).

В оригінальному фільмі 1988 року головні ролі гінекологів-близнюків зіграв Джеремі Айронс, після того як від участі у фільмі відмовилися Роберт Де Ніро і Вільям Херт, які порахували, що не зможуть зіграти гінекологів.

Брати, що працюють в одній клініці, вступають в інтимні стосунки з пацієнтками. Більш впевнений в собі Елліот спокушає жінок, а коли вони йому надокучає, передає їх Беверлі. Жінки не помічають підміни. Але коли Беверлі закохується в одну з пацієнток, життя братів йде шкереберть. Вони намагаються розірвати існуючу між ними зв’язок, через що помирають.

«Чорний дрізд»: вийшов дебютний трейлер драми з Сьюзен Сарандон (Відео)

Альберт Ченг, співкерівник Amazon Studios, говорить про новий проект: «Як одна з найдосвідченіших і різнобічних актрис сьогоднішнього дня, Рейчел Вайс зачарує аудиторію Amazon Prime Video своїм поглядом на цих двох безжальних і збочених персонажів. Цей серіал досліджує темну сторону медицини, одержимості і психічних станів, що зробить його чарівним доповненням нашого списку оригінальних серіалів Amazon«.

джерело

Comments

Новости