Connect with us

Культура

Разом з з'явилася тізера серіалу "Крізь сніг" озвучена дата его виходом (Відео) — Українські новини


Новини культури:Канал HBO повідомив, коли чекати приквел «Будинок драконів» про Таргаріенов.

В рамках чергового з'їзду Асоціації телевізійних критиків програмний директор телеканалу HBO Кейсі Блойс дав інтерв'ю Deadline, в якому розповів, що серіал-приквел «Ігри престолів» під назвою «Будинок дракона» повинен вийти в ефір у 2022 році. При цьому Блойс обмовився, що про більш точну дату говорити поки занадто рано.

Припускаю, що прем'єра відбудеться протягом 2022 року. Джордж Р.Р. Мартін і Райан Кондао як і раніше працюють над сценарієм. Очевидно, що це буде велика і трудомістка шоу. Що до набору акторського складу, то до цього справа поки не дійшла.

Цікаво, що HBO розглядав варіант з розробкою чотирьох різних спін-оффов «Ігри престолів», але в підсумку зупинився саме на «Будинку дракона». З цього приводу Блойс додав:

Думаю, випуск «Дому дракона» — пріоритет номер один для нас. На даний момент ми сфокусовані тільки на цьому проекті і ні на якому іншому. Можливо, в майбутньому ми задумаємося про щось ще, але поки на цей рахунок ніяких планів немає. Ми цілком зосереджені на «Будинку дракона».

Творці «Мисливця за розумом» заговорили про закриття проекту

Дія майбутнього серіалу розгорнеться за 300 років до подій, показаних в «Грі престолів». У центрі сюжету виявиться Будинок Таргаріенов. Поряд з Кондалєв шоураннер і виконавчим продюсером «Будинки дракона» стане ветеран «Ігри престолів» Мігель Сапочник. Як сопродюсерів виступлять також Мартін і Вінс Джерардіс.

джерело

Comments

Новости