Connect with us

Культура

"Веном 2" не Вийди на екрани в 2020 году – Українські новини


Новини культури:Актор рассказал про фінальній Серії, но зміг обійтіся без спойлерів.

Джеффрі Дін Морган, Вже более чотірьох років знімаючісь в "Ходячих мерців", Придбай великий досвід, як треба розповідаті про події майбутніх серій. У недавній розмові з журналістамі ВІН много розповідав про фінал 10 сезону, но прімудрівся обійтіся лишь натяків, що не розкрили ніякої конкретної информации.

В Останній показаної Серії Бета бажає помстітіся Нігану за смерть Альфі и нацьковує на героїв орду зомбі. І ось что про це розповідає актор, Який зіграв Нігай: Я знаю, что з Бетою Щось має случиться, тому что ВІН на Волі и сіє хаос. Поки про це НЕ подбають, Важко рухатіся вперед.

Морган такоже прокоментував інформацію, що з'явилася в серіалі нового персонажа, Принцеси, якові відіграє Паола Ласаро: Мені сподобалося, что в серіалі з'явилася ця героїня. Вона струснуло шоу. Така енергійність Виглядає Досить цікаво, тому я великий ее шанувальник. Думаю, что взаємодіяті з ЦІМ персонажем буде весело. Чи не можу дочекатіся. Подивимось, что з цього Вийди.

Страждають даже зомбі: фінал 10 сезону "Ходячих мерців" відклалі

В цілому про фінальній 16 епізод 10 сезону актор сказавши: Зйомки Серії займався Грег Нікотеро. У него все епізоді Виходять потужного. Альо це ж фінал сезону, так что Варто чекати по-Справжня масштабне дію, много что состоится в Цій Серії.

джерело

Comments

Новости