Connect with us

Культура

"Сторонній": українська стрічка получила нагородили кінофестівалю в Канаді (Відео)


Новини культури:На Міжнародному фестивалі хорроров фільм Дмитра Томашпільського відзначілі за кращий операторську роботу.

З усіх фільмів, Які були представлені на Міжнародному фестивалі хорроров, український фільм "Сторонній / Stranger" була Визнана Найкращий операторською роботів. Про це повідомляється на офіційній странице Держкіно України в фейсбуці.

Масштабний кінофестиваль пройшов в Онтаріо, в Канаді. ВІН оказался третім за рахунками, в якому "Сторонній" взявши участь. Світова прем & # 039; єра фільму відбулася в Південній Кореї ще 21 вересня в рамках конкурсної програми Seoul International Film Festival. Пізніше русский стрічку презентувалі Північно-американська шанувальник на фестивалі Fargo Fantastic Film Festival, Який пройшов в США. Українська прем & # 039; єра фільму "Сторонній" запланована на 2020 рік.

У містічної картині розгортаються відразу кілька сюжетних ліній. У першій – команда синхронного плавання несподівано зникає під водою во время виступа в басейні, а во второй – во время прийому хвойно-перлові ванни зникає пацієнтка санаторію, в пріміщенні которого НЕ Було вікон, а двері були замкнені зсередини. За моторошно дело береться інспектор Глухівської, яка за всю кар & # 039; єру НЕ залиша жодних нерозкрітого справи. Їй придется з & # 039; ясувати, як ЦІ історії пов & # 039; язані между собою, до чого тут лялька з живим волоссями І, Архів НАЙГОЛОВНІШЕ, хто вона така насправді.

З & # 039; явився перший офіційний трейлер продовження комедії "Божевільна весілля" (Відео)

Над сценарієм и режисура фільму працював Дмитро Томашпільській, Продюсерський роботу віконувала Олена Дем & # 039; яненко, а оператором-постановником Виступивши Сергій Смічок. Головні роли в "Сторонньому" зігралі Анастасія Євтушенко и Даша Трегубова.

джерело

Comments

Новости