Connect with us

Культура

"Матриця 4" без агента Сміта: актор Х & # 039; південно Вівінг пояснивши сітуацію


Новини культури:59-річний британо-Австралійський актор НЕ буде зніматіся в продовженні культового фільму.

Відомій кіноактор, Який зіграв роль агента Сміта у всех частина культового фільму "Матриця» не зніматіметься в продовженні. Про це знаменітість повідоміла в свіжому інтерв & # 039; ю "Time Out".

Причиною такого Вибори стала проблема в робочому розкладі актора. За словами Хьюго Уївінга, це пов & # 039; язано з тим, что ВІН одночасно получил две Пропозиції – зіграті в театральній постановці "Візит" в Лондоні, а такоже в продовженні "матриці".

"Пропозиція зіграті в "Візіті" я получил Ранее, чем пропозиція по "матриці". Я знав, что буде четверта частина, но я не знав точно дат. Я думав, что зможу взяти участь в обох проектах. Знадоби Вісім тіжнів, щоб проясніті дати – до тих пір я не погоджувався на роль в "Візіті". Я БУВ на зв & # 039; язку з Ланою Вачовскі, но пізніше вона решила, что з датами и Ранее проблема. Ми спробувалі найти Інший способ, но потім вона начебто передумала. Словом, далі справа Пішла Вже без мене", – рассказал актор.

Джон Бернтал зіграє в біографічному фільмі про Серені и Вінус Вільямс

Джон Бернтал зіграє в біографічному фільмі про Серені и Вінус ВільямсЧитати повністю

Нагадаємо, что в четвертій части культового науково-фантастичного фільму "Матриця" з & # 039; з'явитися ліходій по імені Меровінгів, Якого ми Вже бачили в іншому фільмі франшизи. Тоді негативного героя зіграв відомій французький актор Ламбер Вільсон.

На зйомки фільму "Матриця 4" Вже ПОГОДИЛИСЯ Кіану Рівз и Керрі-Енн Мосс. Участь в картині Лоуренс Фішберн поки НЕ підтверділіся.

Кроме цього, в новій "матриці" зіграють Яхья Абдул-Матін II, Джессіка Хенвік и Ніл Патрік Харріс. Режисером стане Лана Вачовскі.

джерело

Comments

Новости