Connect with us

Культура

"Мактріца 4": Джо Пантоліано Хотів би вернуться в сіквел


Новини культури:"Матриця 4" винна війта в прокат 21 травня 2021 року, но у зв & # 039; язку з припиненням виробництва дата прем & # 039; єри ще может буті зміщена на більш пізній срок.

Даже незважаючі на незаплановану паузу в зв & # 039; язку з пандемією коронавируса, "Матриця 4" як и Ранее винна війта в Наступний году. У Майбутнього фільмі после довгої перерви до своих давніх ролей повернутися деякі актори з попередніх частин, включаючі Кіану Рівза (Нео) и Керрі-Енн Мосс (Трініті).

Кроме того, режісерське крісло проекту знову позику Лана Вачовскі. Знову підключітіся до матриці Хотів бі и актор Джо Пантоліано, Який в першій части франшизи зіграв зрадником по імені Сайфер. Правда, актор Вже не вірить, что Йому знайдеться місце в новому фільмі.

Так, мені Було б дуже цікаво взяти участь в "матриці 4", но я сумніваюся, что смороду хотят мого повернення. Повірте, я Зробив все, щоб достукатіся до них. Я посилаю Лані маленькі записки и просив ее дати мені роль, но жодної ВІДПОВІДІ НЕ послідувало, – сказавши Пантоліано в недавньому випуску подкасту Reel Blend.

"Веном" і "Тор 4": новий графік кінопрем & # 039; єр від Sony, Disney и Marvel

Даже незважаючі на ті, Що в орігінальній "матриці" Сайфер БУВ убитий, в Теорії ВІН Цілком МІГ бі статі одним з персонажів четвертого фільму, ВРАХОВУЮЧИ, что Рівз и Мосс якімось чином знову зіграють Нео и Трініті. В кінці "матриці: Революція" обидвоє герої теж гинут, но очевидно, что в цьом вігаданому мире фізична смерть может буті подолано.

джерело

Comments

Новости