Connect with us

Культура

"Король тигрів: Вбивство, хаос и Божевілля": серіал від Netflix ставши найбільш рейтинговим за Останній годину


Новини культури:Серіал має найвіщі показатели рейтингу за Останній годину.

За данімі Rotten Tomatoes, что Вийшов на Netflix документальний серіал "Король тигрів: Вбивство, хаос и Божевілля"Має рейтинг 97%" свіжості "у крітіків и 94% глядацького рейтингу.

Це найвіщі показатели у серіалу за Останній годину.

За популярністю "Король тигрів" обійшов третій сезон "грішніці"І третій сезон"Озарків". Кроме того, в Сейчас годину ВІН розташувався на Першому місці в списку найбільш переглядаються серіалів Netflix и не Залишайся десятку жодних разу з моменту виходе.

Таким успіхом "Король тигрів" зобов & # 039; язаний головному герою – королю тигрів Джо Шрібвогелю на прізвісько Екзотик. Як сам собі характерізує Джо Екзотик – гей-реднек з гармат, ВІН БУВ власником найбільшого приватного зоопарку в Оклахомі. Довгий час Екзотик живий Собі на втіху, ВІВ Досить нездоровий способ життя и насолоджувався своими любовних зв & # 039; язками. Альо его бізнес намірілася зруйнуватися зоозахісніця Керол Баскін. Щоб назавжди пріпініті ее Спроба закрити зоопарк, Джо Екзотик заступників вбивство докучлівої актівісткі. В результате герой опинивсь у в & # 039; язніці за організацію убийства и жорстоке поведение з тварин.

Третій сезон "Вбіваючі Єву" почнет на два тіжні Ранее (Відео)

Історія "Короля тигрів", наповнена насильством, алкоголем, наркотиками и сексом, захопіла уми глядачів. Число пріхільніків Джо Екзотика невблаганно растет. Даже Джаред Лето зважівся віпасті з ретельно Створення образу вегетаріанця и супротивника насильства и влаштував Собі фотосесію в образі Екзотика в обнімку з плюшевим тигром.

Нагадаємо, Netflix випустила офіційний трейлер комедійного серіалу "#blackAF". Ранее ВІН назівався Black Excellence (Чорне Досконалість). Це перший серіал автора "Подорожі дівчат" Кеньі Берріса.

джерело

Comments

Новости