Connect with us

Культура

"Ходячі Мерці" 10 сезон: вихід фінальніх серій перенесли


Новини культури:Через пандемії коронавируса фінальні Серії 10 сезону популярного серіалу перенесли на невизначенності срок.

В Офіційному Twitter-акаунті телесеріалу "ходячі Мерці"З & # 039; явилася новина про вихід майбутніх серій:

"Поточні події, на жаль, що не дозволяють нам Завершити всі роботи по постпродакшн фіналу 10 сезону "Ходячих мерців". Тому нінішній сезон ми змушені Завершити показом 15 епізоду 5 квітня. ФІНАЛЬНА серія буде показана пізніше в цьом году".

Всього в 10 Партнери Вся Було заплановано 16 серій. Остання винна булу буті показана 12 квітня. У коментарях до запису деякі фанати дівуються, чому нельзя Закінчити роботи над фінальною серією до запланованої дати. Інші Їм пояснюють, что в стадію постпродакшна входять і монтаж Із запису звуку, Які Важко Виконати, перебуваючих в самоізоляції.

"Еммі» не буде: церемонію вручення денний премії скасувалі

12 ж квітня має стартуваті спін-офф серіалу "Ходячі Мерці: Світ за межами". З ним ситуация точно така ж. Зйомки були завершені, но через пандемію незавершення етап постпродакшна. В результате дата показу серіалу теж зсувається на невизначенності срок. У Першому Партнери Вся серіалу буде показано десять епізодів.

Нагадаємо:

джерелоComments

Новости