Connect with us

Культура

"Батько і я": співачка Біллі Айлиш запускає власне музичне радіо-шоу


Новини культури:У цьом шоу співачка обговорює Улюблений музику зі своим татом Патріком Про & # 039; Коннелл.

В условиях само-ізоляції много хто звертається до дозвілля, за Яким НЕ нужно далеко йти, то є доступному и в чотірьох стінах: результатами поиска фільмів, читання книг и прослуховування музики.

Останнє найближче годиною можна буде делать в компании відомої співачкі Біллі Айлиш, а такоже ее сім & # 039; ї.

Во время недавнього інтерв & # 039; ю в Програмі Apple Music вона розповіла ведуча Зейн Лоу, что планирует запустіті нове шоу, в якому буде обговорюватись разом зі Своїм отцем Патріком Про Коннелл їх улюблені треки: "Ми з батьком рокамі ділімося один з одним своєю Музик. ВІН відкрів для мене безліч пісень, Які стали для мене улюблений. А я, в свою черга, допомогла Йому дізнатіся про композіціях, Які ВІН тепер просто обожнює. Коли я предложили Йому Цю ідею, ВІН БУВ дуже схвільованій. ВІН Ніколи НЕ робів Нічого подібного".

"Stuck With U": Аріана Гранде и Джастін бібер випустили Спільний кліп (Відео)

Всього планується віпустіті 6 епізодів шоу, в якому можна буде почути як всім відому музику різніх жанрів, стару и нову, так и мало вівчені треки. Перший епізод радіо-програми під назв "Батько і я" (Me & Dad) Вже доступна для прослуховування в Apple Music. За словами Біллі, самє веселощі почнет Ближче до останніх серіях: "Кращі епізоді з & # 039; бути пізніше, тому что в Першому ми прістосовуватіся до формату, а потім Вже освоюють. Мені здається, спочатку ми Занадто много базікалі. Звичайно, планувалося, что це буду только я и батько, но в одному з епізодів своєю Улюблений Музик поділіться мама, а ще з & # 039; з'явитися мій брат Фіннеас. Так что не ті щоб я проміняла брата (Більшу часть своих композіцій Біллі запісує сортаменту з ним – Ред.) на свого батька. Це только здається".

джерело

Comments

Новости