Connect with us

Культура

Queen випустила теплий анімаційній кліп на пісню "Thank God It's Christmas" (Відео) – Українські новини


Новини культури:Кліп на легендарну пісню Британського дме "Wham!" записали в новому форматі 4K.

Це сталося за 35 років после оприлюднення "Last Christmas". Над відео працювала студія Sony Music Entertainment. За три дні Оновлений кліп переглянулися два з половиною миллиона Користувачів.

Один з найбільш популярних попдуетов за всю Історію Світової музики Припін своє Існування на качана XXI століття, проти їх хіти живуть до сих пір. Пісню "Last Christmas" група "Wham!" випустила в грудні 1984 року. У романтічній Різдвяної історії среди засніженіх гір зняла вокалісти Джордж Майкл и Ендрю Ріджлі.

За 35 років после релізу відео одна з найбільшіх в мире компаний звукозапису Sony Music Entertainment решила модернізуваті найвідомішій и найулюбленіший новорічний сингл всех часів. На відеохостінгу ютуб відео Було Опубліковано Вже после розпад групи в 2009 году, проти з тих пір набрало 479 миллионов переглядів.

Оновлена ​​записів у дозволі 4K корістується НЕ МЕНШЕ популярністю и СтрімКо набірає Перегляди. Так, за три доби осучасненій кліп подивуватися около двох з половиною миллионов разів.

Що відомо про групу "Wham!"?

Подивитись Цю публікацію в Instagram

Публікація від (@georgemichael_andrewridgeley)

Дует Джорджа Майкла и Ендрю Ріджлі користувався Величезне успіхом у середіні 1980-х років. Тільки за два роки сім сінглів цього колективу побувалі на Першому місці британських Попчарт.

Гаррі Стайлс випустила нову пісню "Cherry" з голосовим повідомленням своєї колішньої дівчини (Відео)

Група "Wham!" вінікла в 1982 году. Майкл відповідав за музику, а Ріджлі – за імідж. Їх перший сингл "Wham Rap!" попал под Заборона на радіостанціях через наявність нецензурних слів. 1984 рік став найуспішнішім в історії колективу. У липні смороду випустили синглом задушевну балада "Careless Whisper", яка стала найбільшім хітом літа и побувала на вершіні практично всех Попчарт світу.

На Різдво Вийшов благодійний сингл з композіціямі "Everything She Wants" і "Last Christmas", а у квітні 1 985 року "Wham!" стали дерти західнімі суперзіркамі, Які виступили з гастролями в комуністічному Китаї. Влітку 1986 року Було оголошено про розпад дме "Wham!"

джерелоComments

Новости