Connect with us

Культура

Queen відкріє онлайн-доступ до концерту пам'яті Фредді Меркьюрі – Українські новини


Новини культури:Британська рок-група Queen решил дати благодійний онлайн-концерт в знак ПІДТРИМКИ Боротьба з коронавірусів – віручені гроші віддадуть медикам.

Група Queen відкріє онлайн-доступ до концерту пам'яті Фредді Меркьюрі и жертв СНІДу, Який состоялся в 1992 году, щоб зібраті гроші для Всесвітньої организации охорони здоров'я та ее зусіль по борьбе с COVID-19.

Концерт транслюватіметься в прямому ефірі на YouTube-каналі групи 15 травня о 21:00 за Київським часом и буде доступна для перегляду в течение Наступний 48 годин.

Нагадаємо, концерт Фредді Меркьюрі состоялся на стадіоні Уемблі в Лондоні 20 квітня 1992 року, через кілька місяців после того, як Меркьюрі помер від ускладнень через СНІД. У шоу брали участь члени групи Queen – Брайан Мей, Роджер Тейлор и Джон Дікон – зігралі безліч Класичний композіцій Queen и других пісень з такими артистами, як Девід Боуї, Роберт Плант, Джеймс Хетфілд, Джордж Майкл, Елтон Джон, Лайза Міннеллі и ін. У шоу такоже брали участь Metallica, U2, Def Leppard, Guns N 'Roses и Spinal Tap.

Pianoбой зіграє Queen во время онлайн-концерту пам'яті жертв СНІДу

Прибуток від концерту допомогла запустіті Mercury Phoenix Trust, Який пожертвував понад 17 миллионов фунтів стерлінгів (около 20 миллионов долларов) на чісленні проекти в 57 странах для Надання допомоги в борьбе зі СНІДом.

джерело

Comments

Новости