Connect with us

Культура

Queen презентувалі Нових три кліпи, Створення разом з шанувальник (Відео) – Українські новини


З 24 по 30 жовтня в столичному кінотеатрі "Жовтень" пройде кінофестиваль Київська тиждень критики. Течение 7 днів Глядачі зможуть ознайомітіся як з новімі фільмамі, ретельно відібранімі професійнімі кінокрітікамі, так и з Класика СВІТОВОГО та українського кінематографа. Розповідаємо, на Які картини Варто звернути особливо увагу.

"Додому" Нарімана Алієва

Коли Дивитися: 25 жовтень о 16:00

Наріман Алієв – 26-річний український режисер, чий повнометражній дебют "Додому" в 2019 году НЕ только попал до конкурсної програми "Особливий погляд" Каннський кінофестівалю, а й БУВ відібраній Українським оськарівськім комітетом для участия в міжнародній гонці за звання Кращий фільму Іноземною мовою.

За сюжетом, у кримського татарина Мустафі (Ахтем Сеітаблаєв) вмирає старший син Назім, Який разом з молодшим Алімом (Ремзі Білялов) переїхав до Києва после анексії Криму. Батько вірішує повернути дітей додому, щоб поховати Назіма на Батьківщині согласно з мусульманського традіціямі.

"Ще один фільм про Конфлікт хтонического з прогресивним, Який вірішується нема на Користь последнего. Поки західне кіно щосілі предлагает Глядач переосмислені імперськіх наратівів, Алієв начинает свою розмова зі глядачів з азів", – пише куратор фістіваля Дарина Бадьyoр.

"Маяк" Роберта Еггерса

Коли Дивитися: 28 жовтня, 10:00 и 19:00

Фільм жахів "Маяк" в 2019 году Вже встіг дива фестивальних хітом и заслуживши Визнання крітіків у всьому мире. Его світова Прем'єра відбулася на 72-му Каннському кінофестівалі, де "Маяк" получил Нагороди Міжнародної Федерации кінопресі.

Чорно-білий психологічний хоррор розповідає про двох Доглядач маяка (Віллем Дефо и Роберт Паттінсон), Які почінають втрачати розум и стікаються зі своими гіршімі кошмарами через життя в ізоляції.

Критики високо оцінілі режисуру, гру акторів и технічні аспекти картини. Дарина Бадьyoр назіває Маяк "Перлина АВТОРСЬКОГО кіно", відзначаючі як сенс, так и его форму: плівку, Антикварні камери, академічний формат и мова, Якою говорять герої.

"Розфарбована птах" Вацлава Маргула

Коли Дивитися: 27 жовтня, 9:30 и 19:00

Опублікованій тизер української комедії "У дело втручається Остап Гуляй" (Відео)

Чеський-словацьке-український фільм "Розфарбована птах" – Перше кінематографічній твір, зняти на міжслов'янського мовою, Який без попередня Вивчення винен зрозуміті будь-який носій мов слов'янської групи. Режисер зважівся на цею прийом, щоб Жодна слов'янська нація НЕ ототожнювалася з цієї складної історією на національному Рівні.

Звичайно, що не только мовне нововведення прикрутив до фільму Рамус кінокрітіків. Історія про ті, як маленький Єврейський хлопчик намагається Врятувати від геноциду в охопленій Другою світовою війною Східній Европе, сповнена жорстокости сцен. Деякі Глядачі на кінофестівалях у Венеции, Торонто и Лондоні покидали покази, не в силах вінесті важкі сцени. При цьом публіка на Варшавська кінофестівалі удостоїла фільм довгої овацією.

Куратор Київської тіжні критики Сергій Ксаверів назвавши "розфарбовані птицю" "головним шокером" фестивалю, Який "нагадує безліч Жахлива подорожей героїв по пеклі, в Який перетворює світ людина с помощью війни".

Comments

Новости