Connect with us

Новости региона

Путін визнав, що Кремль і Міноборони РФ втратили довіру росіян до правдивості заяв щодо війни в Україні,Підвоївши підтримку військових кореспондентів, президент РФ Володимир Путін признав, що більшість росіян уже не довіряють заявам Кремля та Міноборони щодо перебігу війни проти України.

Про це повідомляє РБК-Україна зі посиланням на Інститут вивчення війни (ISW).

Своїми діями диктатор також підтвердив те, що мілблогери продовжують мати вплив на населення, яке вважає їх достовірним джерелом інформації.

“Це свідчить про те, що Путін вважає збереження підтримки принаймні певної помітної частини російського населення центром тяжіння для воєнних зусиль”, – пояснюють аналітики.

Президент РФ навіть готовий терпіти незначну критику від мілблогерів, яких вважає лояльними, аби продовжувати кидати на війну проти України дедалі більше ресурсів.

“Чи залишатися мілблогери вірними Путіну та військовим зусиллям, якщо російська армія продовжуватиме зазнавати неудач? Як відреагує Путін, якщо вони цього не зроблять? Ці питання можуть стати важливими, оскільки Путін посилить свої вимоги до населення, щоб забезпечити гарматне м’ясо для подальшої підтримки бойових дій”, – зазначають у ISW.

Однак наразі російських диктатор захистив міліціонерів від нападів Міноборони РФ і їх незалежність, незважаючи на те, що він посилює притиски і цензуру по всій Росії.

Путін навіть підвищив деяких відомих мілблогерів з великою кількістю підписників, запропонувавши їм офіційні посади у Кремлі.

“Популярність мілблогерів, ймовірно, є прямим результатом нездатності Кремля встановити ефективну присутність у Telegram, що випливає із загальної нездатності Путіна підготувати населення РФ до тривалої війни”, – припускають фахівці.

В Інституті вивчення війни додають, що Путін продовжує підвоювати підтримку незалежності публікацій мілблогерів навіть тоді, коли посилює зусилля з мобілізації російського населення на війну. Ці два явища майже напевно пов’язані між собою.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський назвав напрямки, де ЗСУ просуваються та де ведуть найважчі бої.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник

Comments

Новости