Connect with us

Культура

Продовження "матриці": творці готують відразу два проекти (Відео)


Новини культури:На екрани могут війта два фільми по Всесвіту "матриці".

Кроме новой частини "матриці", яка стане продовження орігінальної трілогії, компанія Warner Bros. працює над ще одним фільмом в даній Всесвіту.

Як сообщает DTF, про це в Twitter рассказал сценарист Зак Пенн. Так, ще в 2017 году стало відомо, про разроботке нового фільму у Всесвіті "матриці", и Пенна залучили до роботи над ним. Сценарист заявляє, что мова идет не про перезапуск.

После анонса "матриці 4" частка даного проекту Залишайся неясною, и сценарист решил прокоментуваті ее.

"Люди продолжают питати, так что я проясню: в Warner Bros. є два проекти по "матриці". Я написавши тієї, події в якому розгортаються Ранее в таймлайне Всесвіту. Лана Вачовскі ставітіме сиквел, над Яким я не працював и Який мені не терпиться Побачити. Жоден з двох ціх фільмів – НЕ перезапуск", – зазнача ВІН в Twitter.

Нагадаємо, Warner Bros. запустила у виробництво продовження "матриці". Кіану Рівз и Керрі Енн-Мосс повернутися до ролей Нео и Трініті, А режисером виступив Лана Вачовскі.

Кіану Рівз про сценарії нової "матриці": Це дуже амбітно

Повідомлялося, что Лана Вачовскі Напишіть сценарій, а такоже виступив продюсером и режисером фільму. Над історією такоже працюватімуть Александар Хермон и Девід Мітчелл – сценаристи Sense8, одного з останніх проектів Вачовскі.

джерелоComments

Новости