Connect with us

Культура

про Оззі і Шерон Осборн знімуть байопік – Українські новини


Британський рок-музикант, екс-лідер групи Black Sabbath, отримає власний байопік. Про це музикант сам розповів виданню The Rolling Stone.

Байопік про музиканта розповість нема про становленні музичної кар’єри Осборна, а повідає глядачеві про історію кохання Оззі і Шерон.

«Наскільки я розумію, він буде про Шерон і про мене і про наших відносинах. Про те, як ми зустрілися, закохалися і одружилися. Вона – моя друга половинка », – розповідає Оззі.

Оззі і Шерон познайомилися в кінці сімдесятих, коли її батько керував групою Black Sabbath. Після того, як група «звільнила» Оззі, заявивши, що він занадто багато пив і вживав наркотики, вона стала його особистим менеджером і закликала його сформувати нову групу. Після розлучення зі своєю першою дружиною Оззі одружився на Шерон в 1982 році, і пара виростила трьох дітей, в той час як Шерон продовжувала керувати кар’єрою Оззі.

Місіс Осборн також прокоментувала майбутню картину. Вона запевняє, фільм буде відрізнятися від «Богемської рапсодії» і «Рокетмена».

Хто зніме історію Уїтні Х’юстон: деталі байопіку

«Він не буде таким, як інші історії», – говорить Шерон. «Ми не хочемо, щоб він був скрипучим, блискучим і чистим. Це фільм для дорослих про дорослих ».

Продюсуванням байопіку займеться сина пари – Джек Осборн. За його словами, фільм про життя Оззі Осборна знаходиться на «дуже-дуже ранній» стадії. «У нас є письменник, – каже син Оззі. «Не можу сказати занадто багато, але фільм знаходиться в активній розробці».

джерело

Comments

Новости