Connect with us

Культура

Премія YUNA переноситься: церемонія нагородження пройде в наступному році


Колишня помічниця і радник першої леді США Меланії Трамп Стефані Уїнстон Волкофф готує до виходу мемуари, в яких розповість про 15-річну дружбу з дружиною президента. Про Етлі передає The Guardian.

Стефані Уїнстон Уолкофф була призначена неоплачуваним радником Меланії незабаром після того, як Дональд Трамп переміг на виборах 2016 року. Вона зіграла важливу роль в переїзді Меланії в Білий дім з Нью-Йорка, одночасно консультуючи її в політичних питаннях.

У лютому 2018 року Волкофф була змушена піти з посади після повідомлень про те, що її фірма отримала 26 млн доларів за допомогу в плануванні розкішної церемонії інавгурації Трампа і пов’язаних з нею подій. Волкофф заявила, що фірма «отримала в цілому 1,62 млн доларів», які були розподілені між співробітниками, а також спростовувала інформацію про те, що її звільнили.

Книга під назвою Melania and Me вийде 1 вересня в видавництві Gallery Books.

Мемуари проллють світло на «подорож від їхньої дружби, що почалася в Нью-Йорку, роль [Волкофф] в якості довіреної радника першої леді, її раптовий і дуже публічний від’їзд і життя після Вашингтона ».

Нова реальність диктує нові правила: Львівський форум видавців пройде в онлайн-форматі

Волкофф довгий час вважалася однією з найближчих подруг Меланії. Раніше вона працювала в Vogue і була відома як продюсер щорічного балу Інституту костюма Met Gala.

Опис майбутніх мемуарів в Google Книгах говорить, що це «відверте і вибуховий зображення 15-річної дружби Стефані Уїнстон Волкофф з Меланією Трамп і спостереження за самим хаотичним Білим домом в історії».

джерело

Comments

Новости