Connect with us

Культура

Прем'єру нового фільму про Джеймса Бонда відклалі на кінець 2020 року – Українські новини


Конкурс "Кращий книжковий дизайн", Який проводити X Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" у СПІВПРАЦІ з Goethe-Institut в Україні та за ПІДТРИМКИ Франкфуртського Книжкового ярмарку и Фонду Buchkunst, почав прийом заявок.

Про це повідомляється на сайті Мистецького арсеналу.

"До участия в конкурсі українські видавництва могут подаваті книги, Які були надруковані в період з травня 2019 року по квітень 2020 го и не були заявлені до конкурсу Ранее и створені Українськими дизайнерами / ілюстраторамі. Участь в конкурсі є безкоштовна", – йдет в Повідомленні.

Як зазначається, переможці будут вибрані в номінаціях:

  • книги для читання (книги, в якіх домінує текстових частина; поезія, проза, фікшн, нон-фікшн);

  • візуальна книга (видання, в якіх домінує візуальна частина; видання про мистецтво, альбоми, фотокниги, каталоги, книги з великою кількістю збережений, графічні романи ТОЩО);

  • дитяча книга (дитячі та підліткові книги різніх жанрів и відів, дитячі графічні романи);

  • утілітарна книга (в основном прикладного характеру, нон-фікшн, науково-популярна, наукова, навчальна література, Путівники, кулінарні видання и т. п.);

  • експеримент (самвідав, фотокниги, артбуки и лімітовані видання, зіні, графічні романи и т. п.).

Подати заявку для участия можна за ЦІМ ПОСИЛАННЯ. З умови конкурсу та крітеріямі ОЦІНКИ можна ознайомітіся тут.

Як підкреслює директор Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта, дуже важліва візуальна естетична складових книги, для ее розвитку проводитися конкурс на кращий книжковий дизайн.

Фіналісті МІЖНАРОДНОГО конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Фіналісті МІЖНАРОДНОГО конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаЧитати повністю

"Ми Із задоволений спостерігаємо розвиток цього напрямку, з шкірними роком збільшується Кількість конкурсантів – як від відоміх видавництво, так и от невеликих студій. Ми з радістю Знайомимось відвідувачів Книжкового Арсеналу з найкрасівішімі книгами України и спасибі партнерам, что переможці конкурсу могут представляті нашу країну на світовіх конкурсах ", – Зазначає вона.

"Це нашли и міжнародне Визнання: переможниця українського конкурсу 2018 року Творча майстерня" Аґрафка "получила бронзову медаль на Лейпцизька Книжковому ярмарку 2019 року в конкурсі фонду Buchkunst" Найкрасівіші книги всього світу ". Це є величезне стимулом для нас и надалі просуваті конкурс як майданчик для критично-естетичного дискурсу относительно професійного дизайну ", – говорити Келер.

Конкурс "Кращий книжковий дизайн" проходити в п'ятий раз. ВІН БУВ ініційованій в 2016 году. Переможці представляються український книжковий дизайн в міжнародному змаганні, Пожалуйста організовує німецький фонд Buchkunst, а видання-переможці експонуються на міжнародніх КНИЖКОВИХ ярмарках у Лейпцигу та Франкфурті.

Comments

Новости