Connect with us

Культура

Представник России Вже порушили правила конкурсу – Українські новини


 • 1

  "Як пріготуваті кролика, Врятувати душу и найти коханця. Нотатки істінної вікторіанської леді на всі випадки життя", Елспет Марр

  Ось таке ось довге, но при тому Надзвичайно інтрігуючу Назву у книги, яка обещает здівуваті нас Незвичайна фактами про часи правления королеви Вікторії. Напевно цею твір припадаючи до душі шанувальник вікторіанськіх серіалів.

 • 2

  "Тобі вб'ють Перший", Анна і Сергій Литвинова

  Хтось вбив колишня колегу Рижова, Який як раз збірався повідоміті пріятелеві якусь цінну інформацію. Внучка Іноземцева береться розслідуваті Цю дивний злочин. Чи є тут зв'язок з освоєнням космосу? Ця книга стане ідеальнім Вибори до Дня космонавтики, Який святкується в середіні квітня.

 • 3

  "Пророк", Майкл Корита

  Двадцять років минуло з дня, коли невідомий викрав и вбивши сестру Адама и Кента. Тепер КОЖЕН з братів по-своєму справляється з горем. Старший ставши Приватним сіщіком и горить Бажанов помсти, попутно працюючий на представителей крімінального світу. Молодший же звертаючись шлях всепрощення. Кент вдарівся у віру, працює тренером и веде благочістівую життя. КОЖЕН з них звінувачує Іншого в загібелі сестри. Однако нове нещастя з черговий дівчиною заставил братів забути про ворожнечу.

 • 4

  "Зухвала темна ніч", Христина Лорен

  Олівер рові шаблонні уявлення про власніків магазинів коміксів, Аджея хлопець Надзвичайно сексуальний. Лола ж звертаючись сходжу професію, створюючі Популярні графічні романи, від якіх даже в Голлівуді без розуму. Схожість інтересів наших героїв привела до Іскри почуттів и до весілля в Лас-Вегасі. Однако Швидкі весілля часто закінчуються НЕ Менш Швидко розлучення. Чи є любов после розлучення?

 • 5

  "На що здатно Розумниця", Саллі Ніколс

  На дворі початок XX століття – час актівної БОРОТЬБИ жінок за рівноправність. Їх точку зору НЕ поділяють даже много представніць прекрасної половини людства. А що Вже Говорити про чоловіків, Які звіклі правити бал у всех сферах життя? Як же непросто буті цілеспрямованою и Розумна в такому замшілому суспільстві … Гряді перша світова війна. Бути може, самє цею жахливий период в історії покаже, что жінки здатні буті рівнімі чоловікам у всьому?

 • 6

  "Навіть если я впаду", Ебігейл Джонсон

  У 17 років життя Брук полетіла псові під хвіст. Саме тоді ее брат убив свого найкращого друга. Втрата двох найближче людей одним махом, дівчина впадає в безодню відчаю. Брук відмовляється від своєї заповітної мрії побудуваті успішну кар'єру в фігурному катанні. Альо вісь одного разу доля зводу ее з молодшим братом покійного Келвіна. Брук відчуває до Хіту найглібшу сімпатію, проти ВІН трімається на відстані від сестри Джейсона, Який вбивши его брата. Як бути, коли тобі звинувачуються в гріхах твоїх Близько?

 • 7

  "Внутрішня війна. Том 2", Стівен Дональдсон

  Продовження роману, про Який ми згадувать в добірці найбільш захоплюючіх книг лютого 2020 року. После встановлення хитка світу между недавнімі ворогами вінікає питання: Як довго тріватіме ця тендітна ілюзія Спок? Невже очікуються Нові біди?

 • 8

  "Дотягнутись до зірок", Емма Скотт

  Чи можна одночасно любити двох абсолютно різніх людей? Головну героїню зачаровує ніжний романтик Коннор, у которого Справжня душа поета. З Іншого боку ее нездоланно Тягном до Уестон – хлопцеві шкідлівому, зарозумілому и Сонячно. Коннора и Уестон прізівають на військову службу. Моля Бога про порятунок хоча б одного з них, вона все одно боїться сделать залишкової вибір.

 • 9

  "Роги Добра", Віка Кісімяка

  Не в перший раз твір даного автора віявляється в Нашій добірці. Про роман "адвокат" (входити в цею ж цикл) ми розповідалі в добірці кращих книг липня 2018 року. Головний герой за життя БУВ адвокатом, а тепер (як и Належить усім адвокатам) коротає час в Аду. Йому Належить розплутаті доладна справа.

 • 10

  "Готель" Магнолія "", Керолін Браун

  Джолін Буссар отрімує у спадок кріхітній готель, побудованій в вікторіанському стилі. Розташованій ВІН на мальовничому лоні природи среди соснового лісів Техаса. Тут Джо может почату нове життя, стерши погані спогади про минуле. Ось только половина готелю Належить Сонячно Такеру Малоун. Цім двом треба б навести порядок не лишь в готелі, а й у власному жітті.

 • Comments

  Новости