Connect with us

Новини Вінниці

Правоохоронці Вінниччини надали допомогу мешканцям Кризового центру «Ми поруч»


29 листопада до притулку для постраждалих від домашнього насильства з подарунками завітали поліцейські Вінниччини. Наразі також є внутрішньо переміщені особи, серед яких 12 дітей.

Про це повідомила прес-служба поліції Вінницької області.

За словами правоохоронців, кожен, хто перебуває у притулку для постраждалих від домашнього насильства, який організувала громадська організація «Кризовий центр «Ми поруч», має свою історію. Кожен з них не терпів насильства і зумів розірвати коло.

«Тепер тут за допомогою фахівців вони отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психолого-педагогічну допомогу, набувають навичок ведення домашнього господарства, а за потреби можуть отримати освіту та працевлаштуватися.

Тут вони отримали не лише тимчасовий притулок і безпечне місце проживання, а й комплексну програму соціалізації жінок.

У приміщенні центру обладнані житлові кімнати для цілодобового перебування 28 осіб, які забезпечені всіма необхідними речами, засобами гігієни та харчуванням.

Нині тут проживає і майбутня мама. Аби жінка могла насолоджуватися материнством і не хвилюватися по господарству, працівники поліції передали майбутній мамі необхідні речі для догляду за малюком та його дозвілля.

Правда завжди одна: я не буду руйнувати твій дім – ти можеш допомогти», – йдеться у повідомленні.

Новини у зручному форматі на нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, Фото Вінницької поліціїПідписуйтесь на Вінниця.info в Telegram

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/pravookhorontsi-vinnychchyny-nadaly-dopomohu-meshkantsyam-kryzovoho-tsentru-my-poruch.html

Comments

Новости