Connect with us

Культура

Поностальгіруем разом: "Союзмультфільм" випустить 26 Нових серій "Ну, Постривай!"


Новини культури:Слідом за "Простоквашино" продовження получит и другий всіма улюблений мультик.

Студія "Союзмультфільм" оголосіла про ті, что культовий радянський Мультсеріал "Ну, Постривай!" буде перезапущена и получит 26 Додатковий серій. Про це Журналістам розповіла голова правления "Союзмультфільм" Юліана Слащова по ходу VIII Санкт-Петербурзький МІЖНАРОДНОГО культурного форуму.

"У 50-річчя наших героїв" Союзмультфільм "запускає розробка нового циклу мультфільмів" Ну, Постривай! ". За нашим планом – 26 Нових серій", – повідоміла Слащева, додають, что перша з наміченіх серій Вийди влітку следующего року.

Такоже на Користь проекту виступили віце-прем & # 039; єр Російської Федерации по вопросам культури Ольга Голодець. За ее словами, перезапуск класичного мультфільму стані подарунки для нового поколения глядачів. Нагадаємо, что оригінальний "Ну, Постривай!" Вихід з 1969 по 1994 рік, нараховуючі 18 серій. На додаток до цього в 2005-2006 роках студія "Крістмас Филмз" випустила ще два епізоді.

Подивитись Цю публікацію в Instagram

Публікація від (@ soyuzmultfilm.official) 31 Жов 2019 4:41 PDT

Вийшла перша серія нового "Простоквашино"

"Союзмультфільм" – державна студія анімаційніх фільмів, засновано в 1936 году. Кроме "Ну, Постривай!" і "Простоквашино" за годину свого Існування студія з & # 039; явилося много знаменитостей мультфільмів, в чіслі якіх "Вінні-Пух", "Малюк и Карлсон", "Крокодил Гена", а такоже Такі шедеври Світової анімації, як "Казка казок" і "Їжачок в тумані" Юрія Норштейна.

джерелоComments

Новости