Connect with us

Новини Вінниці

Понад 80% українців за вступ України в ЄС та НАТО – результати опитування


Якби був референдум, 87% респондентів підтримали б вступ України до Європейського Союзу (проти – 3%, не голосували б – 8%). Підтримка вступу до НАТО за останні місяці він знову зріс і є найвищим за всю історію спостережень: на референдумі. Ця ініціатива буде підтримана 86%, 3% проти, 8% не голосували б. Підтримка вступу до ЄС і НАТО майже одностайна серед представників усіх макрорегіонів, вікових і матеріальних груп.

Такими є результати 20-го Національного дослідження воєнного часу, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 14-16 січня 2023 року.

85% респондентів підтримують ідею створення військово-політичного союзу України, Польщі та Великої Британії.. Проти такої ініціативи – 3%, байдуже – 7%.

80% позитивно ставляться до ідеї створення військово-політичного союзу України, Польщі та Литви. Проти такого об’єднання – 6%, байдуже – 9%. Ідея військово-політичних союзів із зазначеними європейськими країнами має високу підтримку серед усіх регіональних, вікових та матеріальних груп.

Сертифікат.

Дати опитування: 14-16 січень 2023 р.

Аудиторія: жителі України віком від 18 років у всіх регіонах, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом проживання. Вибіркова сукупність: 1000 респондентів.

Метод опитування: CATI (телефонні інтерв’ю за допомогою комп’ютера).

Похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 3,1%.

Результати зважені з використанням поточних даних Державної служби статистики України.

Новини у зручному форматі на нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.infoПідпишіться на Вінниця.info в Telegram

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/ponad-80-ukrayintsiv-za-vstup-ukrayiny-v-yes-ta-nato-rezul-taty-opytuvannya.html

Comments

Новости