Connect with us

Культура

«Політик» третій сезон не вийде в найближчі кілька років – Українські новини


Шанувальники чекають новин про те, коли вийде третій. Але творець серіалу Райан Мерфі не хоче поспішати з новим сезоном.

Другий сезон серіалу «Політик» щойно вийшов на Netflix. В інтерв’ю Collider він сказав, що вважатиме за краще взяти паузу в декілька років, і пояснив причини цього:

Я думаю, що всі ми, які беруть участь у створенні серіалу, спочатку націлилися на те, щоб зробити три сезони. Але після другого сезону я хочу відпочити пару років, щоб Бен Платт трохи постарів. Адже фінальний сезон повинен розповідати про президентські перегони. Чи згодні? Це завжди був наш план, то, як ми бачили розвиток сюжету серіалу. Поки Бен ще занадто молодий. Я завжди знав, що доведеться почекати, перш ніж продовжити роботу.

Серіал «Політик» розповідає про амбітний юнакові Пейтон Хобарті (Бен Платт), який збирається з часом стати президентом США. Але на початку серіалу бореться за пост президента студентської ради. І він, і його опонент Рівер (Девід Коренсвет) не гребують ніякими засобами для перемоги.

Творці «Миру Дикого Заходу» знімуть серіал по Fallout: тизер

Щоб краще виглядати в очах громадськості, один запрошує на пост віце-президента чорношкіру дівчину з проблемами гендерної ідентичності, а інший – хвору на рак дівчину з синдромом Мюнхгаузена.

Через кілька років після закінчення школи Пейтон балотується в сенатори штату Нью-Йорк, а його прийомна мати Джорджина (Гвінет Пелтроу) стає президентом США.

джерело

Comments

Новости