Connect with us

Новини Вінниці

погляд з супутника після ракетних обстрілів Росією – «Схеми»


23 листопада Росія завдала чергового масованого ракетного удару по Україні. За даними Генштабу Збройних сил України, російські військові випустили 67 крилатих ракет і до 10 ударних безпілотників “Ланцет” по Києву, Київській, Вінницькій, Львівській, Кіровоградській, Запорізькій, Харківській та Донецькій областях.

В результаті в українській енергосистемі стався збій світла. Мільйони українців залишилися без світла, тепла, води та мобільного зв’язку. Як виглядала Україна після обстрілу 23 листопада в ніч на 24 листопада – Схеми опублікували супутникові знімки NASA Worldview.

Журналісти порівняли свіжі знімки зі знімками NASA Worldview, зробленими в той же час доби 6 лютого 2022 року – до початку масштабного російського вторгнення та масованих ракетних ударів.

На «схемі» також порівняли, як виглядали окремі українські міста з супутника до початку «великої» війни та після ударів Росії по енергетиці країни.

Київ, Житомир, Вінниця, Умань

Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці

Харків, Дніпро, Полтава, Запоріжжя

За даними української влади, під час обстрілу Києва 23 листопада загинули троє людей, у тому числі 17-річна дівчина. Ще 11 людей отримали поранення. В Україні, за даними поліції, загалом загинули шестеро людей, ще 36 отримали поранення.

Як повідомили в Генштабі ЗСУ, під удари росіян потрапили житлові будинки, ТЕЦ і підстанції в Києві, Києві, Вінниці, Львові та Запоріжжі.

За даними командування ВПС, Росія завдала ракетного удару з району Ростовської області, Каспійського і Чорного морів.

Президент України Володимир Зеленський ініціював позачергове засідання Ради Безпеки ООН щодо останніх ракетних ударів РФ, на якому запропонував прийняти резолюцію про «енергетичний терор» РФ і позбавити її права вето.

Попри численні свідчення, Москва заперечує цілеспрямовані напади на мирних жителів.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-blekaut-suputnyk/32147321.html

Comments

Новости