Connect with us

Культура

Подарунок на 8 березня: Пономарьов и Винник готують сюрприз Українським жінкам


Новини культури:Український співак Олександр Пономарьов готовится презентуваті новий проект, Який Створив в колаборації з Олегом Винником.

Артисти зізналіся, что це стане своєріднім подарунки пріхільніцям на 8 березня.

Відомо, что презентація состоится 28 лютого и буде присвячено Міжнародному дню жінок. Назва довгоочікуваного проекту Олександра Пономарьова та Олега Винника співзвучно з хімічнім терміном – СО2, Який означає вуглекислий газ. За словами авторів, така колаборація по-новому розкріє творчість обох артістів и стані справжнім сюрпризом для їх пріхільніць.

Олександр Пономарьов та Олег Винник віконають хіти один одного. Шкірні пісню вокалісти вірішілі запісуваті з первого дубля и только вживу, щоб Передат в запису все емоції. Артисти планируют создать серію чорно-білих роликів, акцентуючі Рамус нема на Собі, а на музиці.

"З Олегом ми дружімо дуже давно, тому самє з ним я і решил Записати Першу колаборації в рамках мого проекту. Думаю, всех здівує нове звучання Вже всім відоміх пісень. Такий несподіваній и Загальний подарунок ми приготували для всіх жінок!" – рассказал Олександр Пономарьов.

Від апатії до любові: Андрій Данилко зізнався, что МАВ роман з колег

Які самє треки увійдуть в такий несподіваній проект, поки невідомо. Однако Олег Винник теж НЕ стрімував Захоплення від СПІВПРАЦІ з Олександром Пономарьова.

"Я дуже насолодівся таким звучанням своєї пісні, абсолютно для мене незвичне. Це правда круто, дуже круто!" – Додав ВІН.

Шанувальніці Олександра Пономарьова та Олега Винника Вже малі можлівість почути дуетну Запис співаків. На Новорічно-різдвяні свята артисти презентувалі переспів знаменітої колядки "Добрий вечір тобі, пане господарю!". Смороду залучили до співпраці бек-вокалістку Таюне, яка враз меломанів своим вокалом.

джерело

Comments

Новости