Connect with us

Новости региона

Південна Корея запустила перший місячний апарат для випробувань космічного ІнтернетуПівденна Корея запустила свій перший місячний орбітальний апарат біля п’ятниці і планує посадити автоматичну станцію на місяць до 2030 року.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на Reuters.

Місячний орбітальний апарат Korea Pathfinder запущений на ракеті SpaceX Falcon 9 зі станції космічних сил США на місі Канаверал у Флориді. Спочатку запуск був запланований на минулу середу, але був відкладений через невстановлену проблему з технічним обслуговуванням ракети SpaceX.

Якщо запуск пройде успішно, то Південна Корея стане сьомим у світі дослідником Місяця і четвертим в Азії після Китаю, Японії та Індії.

Південна Корея прагне відправити зонд на місяць до 2030 року та приєднатися до дев’яти країн, які працюють над проектом Artemis, спрямованим на повернення на місяць до 2024 року.

678-кілограмовий апарат вийде на орбіту Місяця в грудні, перш ніж розпочати річну спостережну місію, включаючи пошук місця посадки та тестування космічних інтернет-технологій.

Раніше повідомлялося, що Південна Корея виділила 1,2 мільйона доларів на підтримку безпечної роботи атомних електростанцій України, які перебувають під військовою загрозою на тлі триваючої війни з Росією.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник

Comments

Новости