Connect with us

Бизнес

Підробіток в умовах війни – вакансії та з/п

За сумісництвом можна заробити до 25-27 тисяч гривень

У зв’язку з російською агресією проти України багато українців втратили роботу, а решта заробітної плати суттєво впала, що змусило багатьох співгромадян шукати різні підробітки.

За даними OLX Jobs, більшість роботодавців пропонують підробітки у сфері вакансій – як тимчасові, сезонні, так і підробітки.

Найбільше можливостей підзаробити було у будівельній галузі для робітників. За послугу чи зміну вони могли отримувати від 700 до 1550 грн. За місяць підробітку у транспортній галузі можна заробити від 17,8 тис. до 25 тис. грн залежно від виду роботи. У сфері клінінгу в середньому можна заробити від 1,5 тис. грн на підробіток до 9 тис. грн. грн на підробітку.

Що стосується неробочих спеціальностей, то великим попитом користуються послуги репетиторів, яким було запропоновано 175-215 грн за годину роботи. Менеджери з продажу за сумісництвом могли отримувати до 11 тис. грн на місяць.


Найпопулярніші на сьогодні професії для підробітку в Україні

Знайти роботу можна навіть без досвіду, тому найчастіше запрошували на роботу без досвіду в ЦФМ у липні у сферах торгівлі, будівництва, транспорту (за наявності водійських прав) та у кол-центрі, або найбільша зарплата 25-27 тис. грн – платні водії та оператори колл-центру.

Водночас українцям за кордоном готові запропонувати зарплату понад 100 тисяч гривень.

Comments

Новости