Connect with us

Культура

Перші сезони "Сейлор Мун" можна буде подивитись на YouTube – Українські новини


Український режисер Антоніо Лукич став лауреатом Национальной кінопремії "Золота Дзиґа"У номінації "Відкриття року", Яка в цьом году вручається Вперше.

Як повідомляється на странице кінопремії в Facebook, визначення переможця відбувалося на Закритому засіданні правления и Наглядової ради.

Претендентами на премию "Відкриття року" могли стати персоналії, Які відзначіліся видатних досягнені або досягнені в Українському кінематографі за минули рік.

Лукич дебютував в повну метрі в 2019 году з комедією "Мої думки Тихі" / My Thoughts Are Silent. Стрічка получила Спеціальний приз журі на кінофестівалі в Карлових Варах и гран-прі національного конкурсу и приз ФІПРЕССІ Одеського МІЖНАРОДНОГО кінофестівалю-2019.

"Якщо нагороди за Кращі фільми та сценарії теоретично Попереду у кожного режисера, Аджея їх отріматі можна и третім фільмом, и шостим – то нагорода" Відкриття року "отрімуєш только один раз, за ​​свой дебют. І я, Звичайно, цьом дуже радій . І дякую всім. Ця статуетка всегда буде нагадуваті про СКЛАДНІ и веселі часи молодості, дере помилки та Досягнення в професії ", – прокоментував своє нагородження Лукич.

Вперше в історії кінопремії церемонія вручення пройде в онлайн-форматі.

Зустріч з номінантамі на "Золоту дзіґу-2020": кіноакадемія запускає "Кіновернісаж online"

Як повідомлялося, комедія "Мої думки Тихі" Вийшла в широкий український прокат 16 січня 2020 року. Касові збори стрічки тоді складає 9 млн 455 тисяч гривень. В кінотеатрах ее подивуватися понад 103 Тисячі глядачів, причому результат зборів іншого вікенду БУВ более, чем за Перші вихідні.

За сюжетом стрічки, зізналася безлічі Невдача в работе та особістом жітті, молодий звукорежисер з Києва Вадим отрімує шанс почату все спочатку. Просте завдання – Записати голоси закарпатських тварин – может стать его шансом назавжди покинути "незручно України" і відправітіся в "Привабливий Канаду". Подалі від проблем. Однако все віявляється набагато складніше, коли головні супутником в новій работе віявляється найменша підходящій для цього людина – мама Вадима.

Comments

Новости