Connect with us

Культура

Переносів більше не буде: «Нові мутанти» виходять в прокат


Компанія Disney нарешті запускає новий фільм про мутантів в кінотеатрах.

Супергеройський хоррор «Нові мутанти» повинен був стати перезапуском кінофраншизи «Люди Ікс». Але з різних причин, вихід фільму за останні два роки переносився безліч разів ,. І ось нарешті – нарешті картина виходить в прокат. Принаймні, про це свідчить лист з графіком прем’єр, яке розіслала компанія Disney.

У листі йдеться, що старт продажу квитків на «Нових мутантів» дозволений з ранку 18 серпня, а показ картини на території США почнеться з 28 серпня. В афішах українських кінотеатрів вихід фільму запланований на 3 вересня.

Картина розповість про групу підлітків-мутантів з суперздатностями, яких тримають під замком в спеціальній установі. Замкнені в чотирьох стінах герої поступово формують нову команду Людей Ікс. Головні ролі у фільмі зіграли Блю Хант, Чарлі Хітон, Мейсі Вільямс, Аня Тейлор-Джой і Генрі Зага. Режисером виступив Джош Бун. У разі успіху картини він планує випустити два сиквела.

Уляна Распутіна всім покаже: фанатів порадував новий тизер «Нових мутантів» (Відео)

Відзначимо, що регулярні переноси прем’єри переслідували «Нових мутантів» ще з 2018 року. Спочатку фільм здався студії недостатньо страшним і його довелося перемонтувати, потім виходу картини завадила угода про покупку студії 21st Century Fox корпорацією Disney, а потім прем’єру кілька разів переносили через коронавируса.

джерело

Comments

Новости