Connect with us

Новини Вінниці

“Передали Херсону 30 тонн палива”


Вінницька міськрада передала окупованому Херсону 30 тонн дизпалива. За словами мера Вінниці Сергій МоргуновПаливо для генераторів дозволить забезпечити діяльність херсонських лікарень, теплоцентралей та інших підприємств критичної інфраструктури.

«У Херсоні досі немає ні світла, ні води, ні тепла. Російські варвари зруйнували та пограбували майже всю інфраструктуру. Але херсонці, які залишилися в рідному місті, кажуть: пережили загарбників – переживемо й біди. Ці мужні люди доводять, що українців не зламати. Сьогодні вся країна об’єдналася, щоб максимально допомогти Херсону повернутися до життя. Зараз найголовніше – підтримати людей. Вінниця з вами, херсонці! Все буде Україна!» – він написав Міський голова Вінниці Сергій Моргунов на власні Facebook сторінки.

У рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу жителі окупованих районів Херсонської області вже отримали першу гуманітарну відправку. Сергій Моргунов запевнив, що Вінниця й надалі підтримуватиме Херсон, передаючи гуманітарні вантажі, особливо продукти.

Херсон подякував Вінниці за підтримку. «Паливо сьогодні для нас на вагу золота, тому ми дуже вдячні за таку допомогу».– каже голова військової адміністрації міста Херсона Галина Лугова.

Паливо вдалося доставити завдяки партнеру ТОВ «ПЕРЕВАГА»повідомив заступник міського голови Галина Якубовичова. Вона зазначила, що дорога до Херсона була важкою, а також подякувала водієві, який погодився поїхати до щойно звільненого міста.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.myvin.com.ua/news/17355-vinnytsia-peredala-khersonu-30-tonn-palyva-dlia-pidtrymky-roboty-miskoi-infrastruktury

Comments

Новости