Connect with us

Культура

Пауло Коельо зніщів чернетка книги, якові писав разом з Кобі Брайантом — Українські новини


Письменник Пауло Коельо оголосів, что видалив чернетку дитячої книги, якові ВІН писав разом з легендою НБА Кобі Брайантом, Який загінув у неділю в авіакатастрофі в Калифорнии.

"Ті БУВ більш чем великим гравця, дорогий Кобі Брайант. Я много чому навчився, спілкуючісь з тобою. Видалив чернетку прямо зараз, ця книга Втрата свой сенс", — написавши Коельо в Twitter.

Автор Алхіміка рассказал, что ідея книги пролягав в тому, щоб надіхнуті дітей з неблагополучних сімей на Подолання негараздів с помощью спорту.

"Я видалив чернетку, тому что НЕ Було СЕНС публікуваті без него, — уточнивши Коельо Associated Press. — Це не дасть Нічого значущих для него або его сім'ї".

"Це не Завада мені коли-небудь Написати про ті, что я дізнався від Кобі, и о том, Яким великим ЛЮДИНОЮ ВІН БУВ, — Додав письменник. — Альо дитяча книга больше не мала СЕНС".

Світ сумує: легендарний Кобі Брайант Пішов на небеса (Фото, Відео)

Світ сумує: легендарний Кобі Брайант Пішов на небеса (Фото, Відео)Читати повністю

После відходу зі спорту Кобі Брайант видав свою автобіографію и серію фентезі книг для дорослих. ВІН БУВ фанатом Алхіміка Коельо и рекомендував его своим колегам по спорту.

У 2016 году Брайант рассказал Італійській газеті La Gazzetta dello Sport, что звернув до Коельо, щоб тієї допоміг Йому з дитячою книгою. "Я попросив Пауло Коельо помочь мені, — сказав тоді Брайант. — Ми обидвоє Хочемо присвятитися історії дітям, щоб помочь Їм повіріті в собі з самого дитинства".

Нагадаємо, 27 січня Кобі Брайант загінув в результате краху вертольоти.

Разом з ним на борту знаходится ще Вісім чоловік, у тому чіслі, як сообщил ІНСАЙДЕР НБА, одна дочка Кобі Брайанта.Comments

Новости