Vinnytsia

Паралімпієць з Вінниці здобув “золото” на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону

15:31

Стань меценатом!

Вінничанин-паралімпієць Олександр Казік виборов «золото» на Чемпіонаті світу з лижних гонок та біатлону.

За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова, змагання проходили у шведському Естерсунді.

За нашу команду вболіває вся Вінниця! Кожна перемога сьогодні має значення! Дякуємо нашим спортсменам за силу та волю до перемоги! – йдеться у дописі.

ОНОВЛЕНО: Крім того, як повідомив у Telegram-каналі керівник Вінницької ОВА Сергій Борзов, у другий день змагань у лижній гонці стоячи (індивідуальна гонка на дистанції 18 кілометрів) – він виборов бронзу. Григорій Вовчинський.

Загалом Чемпіонат світу з лижних гонок і біатлону триватиме до 29 січня 2023 року. У ньому візьмуть участь спортсмени з 19 країн. Представлена ​​команда України 24 спортсмени з інвалідністю

Казік Олександр Вікторович — українська лижниця, біатлоністка. Він дворазовий срібний призер Зимових Паралімпійських ігор 2018 у Пхенчхані.