Connect with us

Культура

опублікований список кращих хорроров першої половини 2020 року – Українські новини


У 2020 році представницею України стала переможниця третього сезону вокального талант-шоу «Голос. Діти »і десятого сезону шоу« X-Фактор »Еліна Іващенко. Підсумки фестивалю оголосили прямо на сцені літнього амфітеатру.

У неділю, 19 липня, в Вітебську відбувся гала-концерт урочистого закриття XXIX Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський базар-2020».

В ході проведення фіналу «Слов’янського базару» були нагороджені лауреати конкурсу, які набрали найбільшу кількість балів від журі. З самого початку конкурсу лідерство «захопили» Білорусь, Боснія і Герцеговина, Україна і Литва. На конкурсі українка виконала відому пісню «Ой, у вишневому саду».

Коли всі пісні були заспівані всі переживали хвилююча очікування. У учасника з Білорусі та України однакова кількість балів. Рішення залишалося за журі.

В кінцевому підсумку на перше місце журі ставить співачку з України, а Гран-прі отримав представник Білорусі Роман Волознев.

Тіна Тернер спільно з Kygo представила кліп на ремікс хіта «What’s Love Got to Do with It» (Відео)

Відзначимо, що першу премію отримала Еліна Іващенко (Україна), 15 тис .; другу – Кароліна Линдо (Литва), 10 тис .; третю – Хансултан (Казахстан) і Івона Одіцкі (Боснія і Герцеговина), по 2,5 тис.

У Вітебську на «Слов’янському Базарі-2020» в якості зіркових гостей виступили такі українські виконавці, як група KAZKA, Тіна Кароль та інші.

Нагадаємо, з 8 по 9 серпня 2020 року відбудеться Міжнародний джазовий фестиваль «Джаз на Дніпрі-2020», Який пройде в онлайн- і офлайн-форматі.

джерелоComments

Новости